Czyżby powoli koniec wakacji? Nie w muzyce:)

06:00

21 sierpnia 2017

Grzegorz Bugaj

Kierownik Działu Rozrywki Radia Zachód   +48 68 4555 504

Bo ciągle napływają piosenki ze słońcem w tle:)

Pamiętacie „This Girl? To ubiegłoroczny globalny hit, którego twórcą jest zaledwie 20- letni Francuz, Valentin Brunel, o pseudonimie KUNGS ! „This Girl” był #1 w 45 krajach i osiągnął oszałamiającą liczbę billiona odsłuchów!
Nadszedł czas na nowy przebój spod ręki KUNGSa ! Do współpracy przy „More Mess” artysta zaprosił brytyjską gwiazdę pop – OLLY MURS i raperkę COELY! Piosenka jest utrzymana w klubowym stylu – soulowe wokale, popowe melodie, disco, funk i tak charakterystyczne dla KUNGSa instrumenty dęte!

https://youtu.be/UX-ZXSDiccw

Ależ bujaaaaaaa! Podobnie jest z piosenka Rafała:

Rafał Brzozowski – jeden z najzdolniejszych muzyków swojego pokolenia, wokalista i instrumentalista prezentuje swoim słuchaczom nowy, premierowy utwór „Już wiem”. Autorem muzyki jest Marek Kisieliński, a słów Wojciech Łuszczykiewicz. To doskonała propozycja na lato!
Rafał ma na swoim koncie choćby takie przeboje, jak „Tak blisko” i „Nie mam nic”, które śpiewały tysiące fanów na jego koncertach. Debiutancka płyta Rafała Brzozowskiego osiągnęła status platynowy, a za piosenkę „Tak blisko” artysta otrzymał nagrodę ESKA Music Awards w kategorii „Przebój lata”. W 2015 roku ukazała się płyta Rafała Brzozowskiego nagrana z legendą polskiej muzyki, Janem Borysewiczem. Rok później na rynek trafił album „Moje serce to jest muzyk, czyli polskie standardy”

Szkoda, że nie wypuścił tej piosenki np. w czerwcu:(

A pamiętacie jeszcze Vengaboys? U nas w duecie z R.I.O.

Przypomina o sobie także The Weeknd:

The Weeknd – laureat Grammy Award oraz multi platynowy artysta właśnie opublikował remiks do swojego hitu „Reminder” z udziałem Young Thug oraz A$AP Rocky. Premiera nowej wersji utworu zbiegła się z niedawno ogłoszonymi 5 nominacjami do tegorocznych nagród MTV Video Music Award, z czego cztery z nich dotyczą piosenki „Reminder”: Wideo Roku, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Dyrektor Artystyczny, Najlepszy Montaż!
Oryginalna wersja „Reminder” pochodzi z ostatniego albumu artysty „Starboy”, który ukazał się w ubiegłym roku. Album „Starboy” zadebiutował na pierwszym miejscu list sprzedaży aż w 90 krajach a jego tytułowy utwór osiągnął status pięciokrotnej platyny!

Dziś pozostało nam już tylko PS z całkowicie innej beczki:

Cloud Riders pierwszy utwór z nowego albumu Tori Amos „Native Invader”, którego premiera już 8 września! To piętnasty studyjny album w karierze artystki. Native Invader będzie pierwszym albumem nagranym dla Decca Records.
Styl pisania Tori sprawia, że artystka wciąż wyznacza swojej muzyce nowe granice. Jej przekazy o sile, delikatności, nie zawsze łatwej asertywności, a także jej nieporównywalne z niczym brzmienie sprawiają, że piosenkarka zaskarbiła sobie miłość fanów na całym świecie. Na nowym albumie Tori jeszcze głębiej sięga do swoich osobistych przeżyć:
“Utwory na ‘Native Invader’ są natchnione przez Muzy. Mają za zadanie znaleźć różne sposoby stawiania czoła nieprzewidzianym wyzwaniom, a czasem – niebezpiecznym konfliktom. Płyta skupia się na Naturze, która odradza się i leczy dzięki swojej niebywałej odporności.”

 

 

Dodaj komentarz