Może nie dużo, ale za to jak!

06:00

15 maja 2017

Grzegorz Bugaj

Kierownik Działu Rozrywki Radia Zachód   +48 68 4555 504

W tym tygodniu tylko trzy propozycje – bardzo, bardzo ciekawe:

Pochodząca z Nowego Jorku LP jest piosenkarką i tekściarką. Jej ochrypły, głęboko soulowy wokal zapewnił artystce tysiące wiernych fanów oraz potężną dawkę uznania krytyków. LP ma na swoim koncie lata doświadczeń w biznesie muzycznym jako autorka tekstów. Do roku 2014 LP napisała utwory dla takich gwiazd światowego formatu jak Rihanna, Cher, Backstreet Boys,  Cher Lloyd i wielu innych. Prawdziwą sławę przyniósł jej utwór „Lost On You”, który zdobył szczyty list przebojów w ponad 17 krajach! W grudniu zeszłego roku ukazał się album o tym samym tytule. A już 5 maja premierę miała wersja deluxe rozszerzona o 4 nowe utwory i 2 wykonania live. Jednym z nowych utworów jest singiel „When We’re High”!

I jest kolejny hit!

Nowy singiel Katy Perry – „Bon Appétit” (featuring Migos)!
Utwór jest kolejnym po platynowym już singlu  „Chained to the Rhythm,” zwiastunem nadchodzącej płyty artystki. Tylko w dniu singiel  „Chained to the Rhythm,” odnotował 3 miliony streamów. Utwór dotarł do 1. miejsca w Irlandii, Australii, Niemczech, Włoszech, Finlandii, Hiszpanii, Danii, Japonii, a także w Polsce!
W „Bon Appétit” Katy Perry wspiera hip-hopowe trio z Atlanty – Migos.
Utwór będzie miał swoją telewizyjną premierę 20 maja w finale obecnego sezonu program „Saturday Night Live”.

Znowu hit:)

“No Vacancy” to najnowsza propozycja OneRepublic. Piosenka nie pochodzi z ostatniego albumu Oh My My – została napisana i wyprodukowana spontanicznie przez Ryana Teddera i Stargate.
Na żywo utwór będzie wykonywany podczas koncertów OneRepublic z U2 w czerwcu w Stanach Zjednoczonych oraz trasy koncertowej zespołu po Ameryce Północnej trwającej od lipca do września.

bardzo treściwa paczka nowych piosenek, a na zakończenie jak zawsze „coś z zupełnie innej beczki”, czyli PS

Zdobywca nagrody GRAMMY®, muzyk Damian “Jr. Gong” Marley odsłania najnowszy singiel „Medication”. Utwór pochodzi z nadchodzącego albumu „Stony Hill”, który ukaże się już w czerwcu. Damian muzykę ma w genach. Artysta jest najmłodszym synem legendy raggae, Boba Marleya. Damian udowodnił jednak, że stać go na wiele i nie potrzebuje pleców w postaci słynnego ojca – muzyk jako pierwszy wykonawca raggae wygrał nagrodę GRAMMY w kategorii „Best Urban/Alternative” za utwór „Welcome To Jamrock”. Przy nagrywaniu najnowszego singla artysta zaprosił do współpracy brata, Stephena „Ragga” Marleya.

Dodaj komentarz