Tak raczej słonecznie:)

06:00

17 lipca 2017

Grzegorz Bugaj

Kierownik Działu Rozrywki Radia Zachód   +48 68 4555 504

No bo jak tu inaczej:)

Utwór „Tętno” to kolejny singel promujący najnowszy album Juli – Milion słów.
Trzecia płyta Juli miło zaskoczy jej fanów i nie tylko. Za produkcję płyty odpowiada najlepszy polski producent Tabb. Jula pokazuje też, że ostatnie lata ciężko pracowała nad swym wyrazem artystycznym i na albumie „MILION SŁÓW” daje nam zupełnie nową jakość. Ta płyta stawia Julę w ścisłym TOP polskich wokalistek.

I to tyle w tym tygodniu po polsku. Tempa nie zwalniamy:

Mają na koncie platynowe i multiplatynowe single, chociażby „Feel The Love”, „Waiting All Night”, „Bloodstream”, czy „Lay It All On Me”, z których każdy okazał się hitem. Z początkiem lata znakomita brytyjska grupa Rudimental ujawniła kolejnego kandydata na wielki przebój. Jest nim singlowa piosenka „Sun Comes Up” nagrana z Jamesem Arthurem!

Dla Amira Amora, Piersa Aggeta, Kesiego Drydena i DJ-a Locksmitha, czyli muzykówRudimental, utwór „Sun Comes Up” ma szczególne znaczenie, bo: „Opowiada o pokonywaniu przeciwności losu”. Kwartet długo zastanawiał się, komu powierzyć wokale w piosence. Ostatecznie padło na zwycięzcę brytyjskiego „X Factora” z 2012 roku, poruszającego się po terytorium popu, soulu, R&B i hip-hopu, Jamesa Arthura.

– Gdy go poznaliśmy, a potem usłyszeliśmy, jak śpiewa, byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Nie boimy się iść w nowych kierunkach, a nasz nowy materiał jest czymś na nieco innym poziomie. Zjeździliśmy świat wzdłuż i wszerz i dopiero na tej płycie czujemy się, jakbyśmy wrócili do domu. Nie możemy się doczekać, aż poznacie całość! – mówią muzycy Rudimental o piosence i jednocześnie zapowiadając trzeci studyjny album.

…i jeszcze coś na lato:

Basada to francuski duet DJów i producentów muzycznych. Ich intensywny i dynamiczny styl pomaga im zbierać coraz większe rzesze fanów. Singiel „Get Get Down”rozbrzmiewał w wielu rozgłośniach radiowych. Najnowszy, zobrazowany ciekawym teledyskiem, „Music Sounds Better With You”to murowany hit na lato! Uwaga! Słuchajcie ze swoimi bliskimi! Bo muzyka zawsze brzmi lepiej w towarzystwie!

Ależ to dobrze buja!!! Trochę więcej funky? Proszę bardzo:

Największa gwiazda electro-soul-funku wróciła w wielkim stylu po siedmiu latach milczenia! „Superfresh” jest trzecim singlem promującym najnowszy album „Automaton”.

Jamiroquai – zawsze i w każdej ilości!!!:)

Pierwszy oficjalny album długogrający formacji The Chainsmokers nie zawiera ich wcześniejszych hitów – m.in. Closer – ale dzięki popularności singli ‘Paris’ czy ‘Something Just Like This (feat. Coldplay)” dorównał – jeżeli nie przebił – popularnością tamte wydawnictwa grupy. Teraz prezentujemy oficjalny trzeci singiel z tego krążka – „Honest” , w którym na wokalu znów usłyszymy członka The Chainsmokers – Drew.

Pozostało nam jeszcze PS

Steven Wilson prezentuje kolejny utwór z nadchodzącego albumu „To The Bone” który ukaże się już 18 sierpnia! Nieco inne od dotychczasowej twórczości Stevena Wilsona, „Permanating” to napędzany grzmiącymi gitarami, skąpany w słońcu popowy eskapistyczno-nostalgiczny hymn – powiew muzycznej świeżości na wakacje.

Tak o najnowszym singlu wypowiada się sam artysta: „Z dumą prezentuję czwarty utwór z nadchodzącego wydawnictwa „To The Bone” – nagranie inne od wszystkiego, co dotychczas robiłem. „Permanating” wyraźnie odróżnia się od reszty albumu i melancholijnych kawałków, z których jestem znany. To prawdopodobnie najradośniejszy kawałek czystego popu, jaki kiedykolwiek nagrałem. W moim odczuciu jest niczym Abba i Electric Light Orchestra wyprodukowane przez Daft Punk! Chociaż domyślam się, że ten utwór sprowokuje gorącą debatę wśród moich słuchaczy, jest to jedna z piosenek, z których jestem najbardziej dumny, gdyż stanowi zupełnie nowe podejście do muzyki, a ja rozkwitam dzięki eksperymentowaniu, tworzeniu nowych dźwięków. Aktualnie pracujemy nad videoklipem, szczegóły już wkrótce. Tymczasem, życzę przyjemnego odsłuchu!”

 

Dodaj komentarz