Polityczne podsumowanie tygodnia

12:27

2 września 2017

Iwona Krawczyk

Gośćmi Daniela Rutkowskiego byli: S. Pieńkowski (PiS), J. Sobolewski (PO). J. Synowiec (Nowoczesny Gorzów), P.Broszko (Gorzów Plus)

13 myśli na temat “Polityczne podsumowanie tygodnia”

 1. lokalnych bzdura! na ednrju nikt nie chciał zejść z tłumu 17 tys lemingów wracających z żużla mimo że fajny gość.
  A Nykiel nikt nie zobaczył bo przedłużyli.
  Czadoman też dał ciała jak ludzie pisza

  wy w ogóle nie rozumiecie Gorzowa

  skrzypka sobie oglądajcie w FG!

 2. imprez jest ZA MAŁO. Dni ZG trwają 8 dni bodaj.
  Rozpoczęcie lata się nie zaczęło bo katedra spaliła a wy krytykujecie że koniec lata to za dużo.

  normalnie na oścież jesteście z mieszkańcami rezty wywiadu sory ale nie słucham nara

 3. Panowie, niech tak znaczy tak, a nie niech znaczy nie.

  Wałęsa przed nocną zmianą dawał do zrozumienia Macierewiczowi, że co innego uchwalenie przez Sejm ustawy, a co innego wprowadzenie ustawy w życie. Podobnie czyni pan Sobolewski i pan Synowiec w związku z dekomunizacją nazw ulic w Gorzowie.

  „Wenn man sagt, dass man einer Sache grundsätzlich zustimmt, so bedeutet es, dass man nicht die geringste Absicht hat, sie in der Praxis durchzuführen.” (Jeżeli ktoś mówi, że w gruncie rzeczy jest za czymś, to znaczy, że on nie ma najmniejszego zamiaru wprowadzenia tego w życie.) – Otto von Bismarck

 4. Mam nadzieję, że pan Synowiec ma choć na tyle przyzwoitości, by zrobić samemu to, co innym radził, później wycofać fake news i przeprosić ornitologów za nazwanie bielika „orłem”, a polonistów za przypisanie im pomysłu na ulicę „Bielikowa”.

 5. Macierewicz chciał ujawnic listę agentów byłych za wyjątkiem nadal działających. A o bolku dobrze wiedział i czemu nie ujawnił.

 6. średnie zarobki w ANR to brutto 7850zł – „koryto”, witaj „dojna zmiano” – teraz po 2 latach odnosi się to do was, już słyszę kwik dossanych do koryta… pamiętajcie pomazańcy pis wszelka retoryka stosowana przez was odwróci się niebawem przeciwko wam „ludzkie pany”.

Dodaj komentarz