Polityczne podsumowanie roku

11:40

31 grudnia 2016

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów.

W programie udział wzięli: poseł Krystyna Sibińska PO, poseł Jarosław Porwich kukiz 15,  Sebastian Pieńkowski przewodniczący powiatowych struktur PiS , Jerzy Wierchowicz Nowoczesna

15 myśli na temat “Polityczne podsumowanie roku”

 1. Pani Sibinska jest chyba najbardziej zadufana osoba hipokrytka i same klamstwa wypowiada w dodatku malo kulturalna przerywa wchodzi w zdanie normalnie samo dno widac ze ze wsi pochodzi

 2. Jeżeli ktoś nie ma zbyt wiele do powiedzenia – stara się mówić w każdym momencie, żeby chociaż ilością nadrobić braki merytoryczne.
  Typowa taktyka w sytuacji braku racji i argumentów – przerywanie interlokutorom, by przepaść w jakości wypowiedzi nie była aż tak dramatycznie widoczna.

 3. Dorzucę jeszcze cytaty Jana Pietrzaka:

  „Posłowie opozycji w sejmie niczego nie robią, bo są nieprawdopodobnie durni. Mogą robić jedynie głupie miny, pokazywać język, wskakiwać na mównicę”.

  „Opozycja zachowuje się na podobnej zasadzie jak dzieci w piaskownicy, wywalają język, wskakują na mównicę, plują, podstawiają nogę”.

  „Sami nie mają nic mądrego do powiedzenia, więc chcą coś podejrzeć, znaleźć jakąś notatkę, która pozwoli im czegoś się dowiedzieć i powiedzieć coś mądrego”.

  „(…) potrafią tylko wrzeszczeć „Konstytucja, Konstytucja” albo „wolne media, wolne media”, kiedy normalne partie zastanawiają się nad sensem różnych ustaw. Sprowadzili funkcję Sejmu do absurdu”.

  „Kiedy patrzę na opozycjonistów blokujących mównicę sejmową, to mam wrażenie, że jest to bezmyślna zbieranina ludzi, którzy zgodnie z czyimiś dyspozycjami, nie wiem zgodnie z czyimi, wykonują głupie i nerwowe ruchy, które im samym nie przynoszą żadnej chwały i pogrążają ich z dnia na dzień do dna”.

  Naprawdę trudno się z tym nie zgodzić…

 4. Pietrzak ma swoje upodobania polityczne i jego cytaty można sobie o kant …. rozbić !!!

 5. Upodobania polityczne ma każdy. No, może niemal każdy. Zarzut, że ktoś ma własne zdanie na tematy mające istotny wpływ na naszą rzeczywistość jest i chybiony i… śmieszny.

  Jan Pietrzak nie jest dziennikarzem, ale są tacy ludzie, mieniący się dziennikarzami, których nie tyle poglądy, co wręcz fobie, manie, zacietrzewienie są na tyle kompromitujące, że wykluczają takiego delikwenta z grona dziennikarzy. Pierwszym, najbardziej dobitnym przykładem jest Tomasz Lisienko (używający nazwiska Lis), szef SyfiLisweeka. Kolejnym: Aaron Szechter (przedstawiający się jako Adam Michnik). I wielu, wielu innych…

 6. zbijam bonki
  dorzuć cytaty z Jarosława – „drugi sort Polaków” itp.

  a teraz cytat z bonka „Jeżeli ktoś nie ma zbyt wiele do powiedzenia – stara się mówić w każdym momencie, żeby chociaż ilością nadrobić braki merytoryczne.” – jakbym słyszał Sellina, Kempę, Sasina i wszystkich populistów z partii w nazwie mającej Prawo.

 7. Mnie zastanawia, dlaczego ktoś notorycznie bawi się w kameleona. Ucieka przed własną głupotą, kompromitacją? Czy usiłuje sprawiać wrażenie mnogości zdań i opinii? Przecież widać to gołym okiem. Czy ten kameleon nie ma świadomości, że to też jest widoczne?

  Zacytuję słowa Premiera Kaczyńskiego: „Ten nawyk donoszenia na Polskę za granicę. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort właśnie w tej chwili jest niesłychanie aktywny bo czuje się zagrożony”.

  Tłumaczyć, czy wszystko jasne? Polecam znalezienie, kto w czasach II wojny światowej donosił na Polaków i gdzie donosił. A potem zachęcam do określenia poziomu „sortu” tych kapusiów. Tych i innych, którzy działali podobnie…

 8. bonk napisał(a):
  31.12.2016 o 21:55

  Mnie zastanawia, dlaczego ktoś notorycznie bawi się w kameleona. Ucieka przed własną głupotą, kompromitacją? Czy usiłuje sprawiać wrażenie mnogości zdań i opinii? Przecież widać to gołym okiem. Czy ten kameleon nie ma świadomości, że to też jest widoczne?
  ——————————————————————–
  ależ oczywiście były ubeku .wszystko widać .twój adres znamy.nie ip:-) baranku.

 9. bonk donosicielu dojnej zmiany wrzuć na luz i cytuj ojca twu wielbiciela kotów Jarosława z należnym mu szacunkiem i umiłowaniem inwektyw, oraz głupawych uśmieszków.
  Jedynym czym czuję się zagrożonym to alzheimer dojnej zmiany.
  zwieracz ci puszcza.
  zbijam bonki

 10. bonk donosicielu d.ojnej z.miany wrzuć na luz i cytuj ojca twu wielbiciela kotów J.arosława z należnym mu szacunkiem i umiłowaniem i.nwektyw, oraz g.łupawych u.śmieszków.
  Jedynym czym czuję się zagrożonym to a.lz.heimer d.ojnej z.miany.
  zwieracz ci puszcza.
  zbijam bonki

 11. JA to taki zelnik jestem.Ojciec ubek ja sypałem a teraz pisowiec i katolibańczyk………..

 12. bonk donosicielu d.ojnej z.miany wrzuć na luz i cytuj ojca tw.u wielbiciela kotów J.aros..ława z należnym mu szacunkiem i umiłowaniem i.nwe..ktyw, oraz g.łupa..wych u.śmiesz..ków.
  Jedynym czym czuję się zagrożonym to a.lz.heimer d.oj-nej z.mi-any.
  zwieracz ci puszcza.
  zbijam bonki

 13. sarazen napisał(a):
  02.01.2017 o 19:33

  Twój komentarz oczekuje na moderację.

 14. sarazen napisał(a):
  02.01.2017 o 19:33

  Twój komentarz oczekuje na m.oderację.

  sarazen napisał(a):
  02.01.2017 o 19:33

  Twój komentarz oczekuje na m.oderację.

 15. Zacytuję słowa Premiera Kaczyńskiego: „Ten nawyk donoszenia na Polskę za granicę. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej.-..
  Możecie przppomnieć,tw.bonk kto zawezwał Komisję Wenecka do pisowskiej polszy?kaczyński z tylnigo pasadowienia:-)Oj bon premi nie będzie naszynasz…….kapusiu po ojcu.

Dodaj komentarz