Polityczne podsumowanie tygodnia Radia Gorzów

11:35

30 września 2017

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów.

W politycznym podsumowaniu tygodnia Radia Gorzów udział wzięli radni: Paweł Ludniewski PiS, Jerzy Sobolewski PO, Patryk Broszko Gorzów Plus oraz Krzysztof Kochanowski Nowoczesny Gorzów

25 myśli na temat “Polityczne podsumowanie tygodnia Radia Gorzów”

 1. Nieciekawi nie chce mi sie sluchac. Poprzewijam jedynie na Boroszko.

 2. Broszko sam sobie zaprzecza. Mówi, że 3.000 zł nie każdy może sobie pozwolić, dlatego dobrze, że urządzenie będzie w szpitalu. Przecież to akurat szpital nie ma kontraktu z NFZ. Spółka która te badania teraz wykonuje ma kontrakt z NFZ, a więc teraz się nie płaci. W szpitalu trzeba będzie za takie badanie płacić. Moim zdaniem, jeżeli do przetargu wystartuje spółka z o.o. dofinansowana przez miasto, to każdy sąd, a jak nie sąd, to europejski trybunał sprawiedliwości, taki przetarg powinien unieważnić.

 3. Sobolewski jest bardzo ordynarny, Ludniewski miał racje co do budowania kapitału politycznego na ulicach. Przesada.

 4. Jeżeli ktoś powinien iść do szkół, to nie Ludniewski, tylko Sobolewski, bo te które kończył jakieś komunistyczne musiały być.

 5. Dobrze, że PiS pilnuje spraw Gorzowa. Ludniewski i Broszko młodsi ale potrafią się kulturalnie zachować. Klub PiS dobrze postąpił w sprawie ulic.

 6. Jak Dzióbas przewija tylko na Broszkę- to znaczy, że lubi słuchać dyrdymały, Sobolewski dramat, Ludniewski w miarę, Kochanowski ujdzie.

 7. brudno zimno niewygodnie trzęsie hahaha
  uwielbiam jazdę tramwajem helmutem
  i nikt mi nie powie że to nie fajna przejażdżka.

  jak windą w szpital na noszach.

  Jak zacznie prosto jechać to zrobi się nudno!
  Helmut wizualnie mi się bardzo podoba ten półokrągły
  One są różnie pomalowane bo obklejone grafiką

  ale te tramwaje będą. Będą w rezerwie i będą jako dodatkowe bo 14 nowych to za mało.
  na obsłużenie 5 linii.

  Starego helmucika można klime zamontować
  i wymienić wnętrze podłogi itd
  obniżenia się nie zrobi bo się nie opłaca.

  ale one będą współjeździć z nowymi

  bo 20-pare będzie potrzebnych na 4 linie (5 bo jeszcze na dworzec chcą żeby zakręcał)

 8. zimno to w helmucie nie jest tylko śmierdzi dlatego otwierają okna. ale ogrzewanie jest normalnie zimą mocno daje

 9. w UK jeżdżą stare pociągi i tam to jest atrakcja nie wybrzydza się jak u nas.
  A Niemcy jaką mają radoche turyści jak przyjezdżają.

 10. Takie rzeczy to tylko w nocy do słuchania, lepiej się zasypia… z tego wszystkiego młodzi radni najrozsądniej, Ludniewski nie dał sobie wejść na głowę. Mam nadzieję, że Rafalska przypilnuje elektryfikacji.

 11. Koderastii podpowiadam, że to ostatni moment na zebranie czegokolwiek do puszek. Następne wypłaty emerytur ubeckich będą już w obniżonych wysokościach, więc raczej spodziewałbym się wniosków o zapomogę od biednych ubeków niż zrzutek na szopki i faktury alimentacyjne od waszego skompromitowanego „guru”.

 12. Jeszcze zachęta dla lokalnej kodomii: możecie pobić frekwencją Stolicę!
  Więcej szczegółów:
  niezalezna.pl/204665-quottlumyquot-na-protescie-przeciw-reformie-edukacji-nawet-tu-wcisneli-sie-aktywisci-lgbt-z-teczowymi-flagami

 13. Zaczynam rozumieć, dlaczego lewactwo tak zaciekle walczy o komunistyczny pomnik na Placu Grunwaldzkim.
  Na powyższym proteście Kopernik na pomniku podnosi frekwencję o 10 procent.
  U nas jest aż pięć postaci, jest więc o co walczyć…

 14. bonk znów ujawnił swoją pede..rastię, partia pede..rastów i sod..mitów pod przewodnictwem puszczonego bonka powinna być zdelegalizowana
  aktywny bonk youtube.com/watch?v=w-OG5Dd5mUw

 15. Mam jeszcze taki dylemat, może jakiś koderasta go rozstrzygnie.
  Gdybym chciał, np. jako odmieniec płci bliżej nieznanej, przyjść z tęczową flagą na czarny marsz, to czy ta flaga może być kolorowa, czy jednak powinna być w odcieniach szarości?

 16. Nawet aktywnego linka nie potrafisz zamieścić, nie mówiąc już o napisaniu czegoś sensownego. Ani be, ani me, tylko fu fa. Wypisz, wymaluj, jak Sobolewski.

 17. Ogólnie, to prawie sami komuniści na zachodzie kraju mieszkają. W Gorzowie, tak jak w Zielonej Górze chcą komunistyczne nazwy ulic zachować. Ustawa powinna przewidywać, że jeżeli samorząd na koszt państwa w terminie nie zmienił, to teraz zmieni wojewoda, ale na koszt samorządu. Swołocz w zachodnich województwach też nie chce Polski bronić, lecz chce się dekować, albo wiać:
  https://pbs.twimg.com/media/C9pWuFZXYAA0xwf.jpg:large

 18. „Swołocz w zachodnich województwach” – nicelus idziemy do sądu chłopie nie wywiniesz się i pracę w urzędzie w Sulęcinie już straciłeś

 19. Wiedziałem, że to ty się odezwiesz. Komunistycznych nazw i przywilejów dla SB byś bronił, a Polski dekowniku bronić nie chcesz. Jak to mówią, uderz w stół, a nożyce odezwą się.

 20. Polski nie trzeba bronić, o przepraszam bronić trzeba przed takimi g.noja.mi jak nicelus/bonk/cicha woda/ek, to ten sam jełop ze sulencina k.urna co za baranisko:
  „Jeśli służyłeś w milicji choćby kilka godzin przed 1 sierpnia 1990 r., to jesteś „pies, ubek i zdrajca” – weź się puknij w rzyć bo głowy nie posiadasz.
  nicelus – płakałeś na filmie smoleńsk, o kwitnącej frekwencji!?

Dodaj komentarz