Moda, Ukraina, maratony i tańce latino – poniedziałek w Letnim Studio

11:03

23 sierpnia 2016

Konrad Marcinczak

Dziennikarz Radia Gorzów

Naszymi gościem była m.in. gorzowianka, na co dzień pracująca i studiująca w Poznaniu Liwia Maciejewska, znana stylistka i autorka bloga introwertyczka.pl. Rozmawialiśmy o trendach w modzie, wychodzeniu z anoreksji i jak ważne jest przy tym wsparcie bliskich, a także o najnowszych trendach w modzie oraz jak nie zrobić sobie krzywdy ślepo podążając za modą.

Tomasz Gierczak na co dzień miejski rzecznik konsumenta opowiedział o swojej nowej miłości do biegania maratonów, które pokochał zaledwie rok temu, jakiej muzyki słucha podczas treningu oraz, że dobre buty, to podstawa.

/var/www/wordpress/wp content/blogs.dir/7/files/2016/08/222

Dowiedzieliśmy się także skąd uwielbienie i fascynacja rzecznika do nacji zamieszkującej tereny za wschodnią granicą Polski oraz, że przyjdzie taki czas, że Tomasz Gierczak spędzi urlop na Syberii.

Agata Czeszejko-Sochacka i Lech Jackowski, których marzeniem jest otwarcie w Gorzowie szkoły tańca latino opowiadali o roztańczeniu całej Polski Zachodniej – od Szczecina do Zielonej Góry, gdzie Gorzów mógłby odgrywać ważną rolę.

Letnie Studio Radia Gorzów od poniedziałku do czwartku od 10.00 do 13.00. Zapraszamy!

Dodaj komentarz