Po burzy: pożar w Ciecierzycach, zalane garaże, piwnice i znów rondo

08:20

10 czerwca 2014

Marcin Sasim

W Ciecierzycach piorun uderzył w dom. Palił się dach. Musiała interweniować straż pożarna. Na szczęście, poza zniszczonymi kilkoma dachówkami i nadpalonymi belkami, nic wielkiego się nie stało.

W Gorzowie po opadach deszczu i burzy najgorsza sytuacja jest na Manhattanie. Tam straż pożarna ma najwięcej pracy związanej z wypompowywaniem deszczówki z piwnic, garaży i sklepu przy. ul. Szarych Szeregów.

Mówi oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej Grzegorz Rojek:

Na rondzie u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Górczyńskiej już tradycyjnie wybiły studzienki kanalizacyjne. Kilka samochodów stanęło w wodzie. Tworzyły się tam korki.

Jedna myśl na temat “Po burzy: pożar w Ciecierzycach, zalane garaże, piwnice i znów rondo”

  1. Niemożliwe ! znowu to rondo na Wyszyńskiego ! A prezydent przecież zapewniał, że rondo wybudowano należycie, bo takie deszcze ( jakie je zniszczyły ) u nas się nie zdarzają. A tu proszę – kilka razy do roku spływa kawał skarpy do Kłodawki albo samochody toną w potopie deszczówki. To jest kpina z nas wszystkich. Niech prezydent albo projektujący to rondo inżynier zapłacą z własnej kieszeni za wszystkie dotychczasowe naprawy i za doprowadzenie tego ronda do należytego stanu.

Dodaj komentarz