Artur Radziński

09:45

17 lipca 2017

Marcin Sasim

Z wiceprezydentem Gorzowa rozmawiał B. Sadowski

6 myśli na temat “Artur Radziński”

 1. Przecież tam żadnego postępu nie ma
  A robota łagodnie mówiąc nie pali im się w rękach.

 2. Zamiast czytac pięknie napisane raporty lepiej się samemu parę razy przejechac i zobaczyc na wlasnw oczy tempo robotników ilekroć widzę to siedzą stoją powoli sobie chodzą albo ich nie ma wcale. Pod ziemie się nie schowali.

  Inne inwestycje widać jak praca wre np odcinek pod jeronimo niedawno otwarty albo dworzec na Warszawskiej. Tam tempo bylo a pracownicy sie tak nie opier..ali jak tutaj.

  Jak oni to do wrzesnia chca skonczyc chyba we wrzesniu dopiero zaczną po wakacjach jak juz nie bedzie tak gorąco

 3. Lepiej dać im zasluzony urlop i niech jakas solidna firma wejdzie na ich miejsce napisac siwz tak zeby wygrala wlasciwa.
  Z kostrzynska tez bedziecie mieli problemy bo takiego wybraliscie wykonawcę.

  Nie zapomnijcie Kazimierza zaczac w 2018. Przydaloby sie tez Westerplatte nie zeby wam dokladac ale jest bardzo zle z tą ulicą. I przy netto poprawic.

 4. Na 2pasie Szczecinskiej przy tpv sa kamienie asfaltu wbite i źle się po tym jedzie jak tu warstwa scieralna będzie to masakra droga fuszerka. Rondo też fuszerka turbinowe zamiast z 2 pasami zeby swobodnie wjechac.
  Skrzyzowanie na Małyszynie masakra koła można urwać na mijance.
  Przy cpn orlenu trzeba hamować bo skręcają. A wyminac nie ma jak mogliscie tymczasowo wylac mijanke z asfaltu albo zwiru.

  Duzo jest takich drobnych rzeczy co nie ogarniacie a maja znaczacy wplyw na zadowolenie kierowcow czy pieszych.

 5. Zity to powinny być wykorzystane w znacznej mierze na tramwaje oraz nowe kierunki uczelni wyzszych. Takze na baseny slowianki rozbudowe i unowoczesnienie.

 6. Kulejące inwestycje w Gorzowie nagle doznały zapaści po przejęciu urzędu przez p. Radzińskiego. Z tego co pamiętam to p. Wiceprezydent ukończył strategię i planowanie biznesu. Hmmmm… jeśli wszystko co wyniósł z tej uczelni to „… co ja mogę, przepisy mnie ograniczają.” To kiepską laurkę wystawia swojej uczelni.
  Nie mam pretensji do p. Radzińskiego, udało mu się dorwać do koryta, to korzysta (ludzka rzecz). Pretensje mam do Prezydenta Miasta, że spec od handlu nieruchomościami został szefem gorzowskich inwestycji. Idąc tym tropem za ochronę środowiska powinna odpowiadać osoba handlująca warzywami i owocami na targu.
  To nie jest atak na p. Radzińskiego. Uważam jednak, że na tak ważne stanowisko w ponad 100 tys. mieście nie powinno się zatrudniać osoby „na przyuczenie do zawodu” (tak, wiem że był Przewodniczącym Komisji Gospodarki i Rozwoju w Gorzowie, ale tam też nie zabłysnął), ale kogoś kompetentnego i odpowiednim doświadczeniem.

Dodaj komentarz