Piotr Zwierzchlewski

09:50

11 października 2017

Marcin Sasim

Z radnym klubu Gorzów Plus rozmawiał B. Sadowski

16 myśli na temat “Piotr Zwierzchlewski”

 1. Ten zdrajca co uciekł do innego klubu tuż po wyborach.
  Źrodełko jedno z pracy w panstwowej spolce
  Drugie z biznesu
  Trzecie dieta radnego

  Uzbiera się kupka.

 2. Ot, znalazł sobie idoli…. Tragedia gość , co on opowiada…. Stare lampki go denerwowały… Brawa dla redaktora za przyciśnięcie .

 3. Niestety ale dla mnie przykre rozczarowanie – przed wyborami pełno ideałów ale już po zupełna zmiana. Ciekawe ilu ludzi nabierze się ponownie za rok.

 4. własne byznesiki najważniejsze, koniunkturalizm i konformizm mimo młodego wieku, Janek co po kielichu u Korskiego do domu jechał-idol!! kogo te redaktory do radia zapraszają same miernoty i czuczyła

 5. To powinien być jego ostatni publiczny występ. Gość jest rzadki jak woda. Poziom merytoryczny gimnazjum. Ratuj nas panie od takich gamoni.

 6. To jest radny 100 tysięcznego miasta. Wprawdzie sam o sobie mówi, że jest sołtysem, tyle że tym porównaniem obraża bardzo wielu sołtysów. Ale z tego jasno wynika, że jego szef był, jest i pozostanie wójtem. A ten fragment o sukcesach inwestycyjnych z ostatnich 3 lat. Radny, przyboczny wójta nie wymienił nic i nie ma z tym żadnych problemów, żadnej refleksji. No i żarcik pana radnego, odwróćmy tabele, będziemy na czele. Pani Marto Bejnar, to zero też Pani wykreowała!!!

 7. no tak jechać na Ludzi ze wsi do Miasta – jak możecie, przecież ten Pan dostał głosy wyborców, reprezentuje Zawarcie i Zamoście, czyli zawarł intratne umowy i zamościł się w tychże, temu panu suweren już podziękuje – a szedł do Rady na sztandarach załatwienia sobie ekranu dźwiękochłonnego, ciekawe czy to się powiodło!

 8. Tyle się musiało zmienić, by było jak kiedyś. Do rady weszło 11 nowych radnych i od razu powiało świeżością. Chcą być jak radni powiązani z SLD. To nic, że Gorzów jest czerwoną latarnią na ostatnim wagonie pociągu. Odwróćmy tabelę i Gorzów na czele. Gdy Korea Północna podbije świat, a w Polsce lewica zdobędzie większość w Sejmie i w Senacie, oraz wygra wybory prezydenckie, to Gorzów będzie na czele tych zmian. Wtedy, być może, Gorzowscy radni otrzymają wysokie odznaczenia państwowe za obecny bojkot ustawy dekomunizacyjnej. Ale jaja!

 9. radzić każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi

 10. Ważne że wszyscy uśmiechnięci. Gorzowianie się śmieją, gdy słuchają radnego. Radny się śmieje, bo dokonał rzeczy która wydaje się niemożliwą. Nie jest sztuką zostać radnym, gdy się ma coś mądrego do powiedzenia. A więc jest śmiesznie w Gorzowie, a na koniec kadencji będzie jeszcze śmieszniej.
  :)

 11. Na taką okoliczność Niemcy wymyślili francuski wyraz „Blamage”. Czyta się blamaż. Polacy też ten wyraz używają i uważają, że to z francuskiego. Tymczasem Francuzi takiego wyrazu nie znają. Francuzi mówią „honte”, albo „situation embarrassante”. Podobnie Niemcy wymyślili francuski wyraz „Friseur”, Polacy mówią „fryzjer”, a Francuzi takiego wyrazu nie znają. Francuzi mówią”coiffeur”.

Dodaj komentarz