Polityczne podsumowanie tygodnia

11:38

7 października 2017

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów.

W programie Polityczne podsumowanie tygodnia udział wezmą : poseł Jarosław Porwich Kukiz’15, Sebastian Pieńkowski przewodniczący powiatowych struktur PiS, Jerzy Sobolewski PO oraz Maciej Buszkiewicz przewodniczący SLD.

8 myśli na temat “Polityczne podsumowanie tygodnia”

 1. Sądy nie były nigdy niezawistne.
  Gdyby tak było nie doprowadziliby do zgodnego wg nich z konstytucją okradzenia Polaków z emerytur i jego wydłużenia dla obecnych pracujących do 67 r. ż.

  Kukiz, posiadanie broni tak. Ale po obowiązkowych badaniach psychiatrycznych!
  Wtedy Korwin Mikke nie dostanie.

  Jędrzejczak był niewinny. I ciąganie go po sądach przez 10 lat było ze szkodą dla Gorzowa bo mu nadszarpnęliście nerwy.

  a PIS też ciąga niewinnych ludzi po sądach skazuje za niewinność. Stonoga siedzi (i jest torturowany) i Kotliński (redaktor naczelny Faktów i Mitów po artykule ukazującym nepotyzm partii pis z podaniem listy nazwisk którym porozdawali stanowiska m.in.Posady w państwowych spółkach dostała między innymi koleżanka Beaty Szydło z podstawówki czy ojciec makijażystki prezesa Kaczyńskiego).

  Swoich uniewinniają (Kamiński). A Prezydent Duda też ma za uszami. Bo umawiał się na uniewinnienie Stonogi a Prezes mu widocznie (jak mówi Stonoga) kazał wsadzić go do wiezienia. Jeszcze nie dopuścili go legalnie do wyborów nie rejestrując list wyborczych dostarczonych na czas.

  Stonoga ujawniał całe sku..yństwo sądów w Polsce. I posunięcia ministra Ziobry prokuratora jak wykorzystywali swoją pozycję do łamania ludzi.

  Jak Niemcy traktują Polaków?
  Grecji co do grosza wypłacili reparacje a z nas robią durniów. Przekupując na początku lat 90 partią CDU KLD Tuska. Walizkę pieniędzy Komorowski ma do dzisiaj 200 tys marek.
  Zrzekli się reparacji od razu.
  A czemu zrobili Tuska królem Europy? Żeby ratować przed więzieniem w Polsce za afery do których dopuścił jako szef rządu 20 ich było. Nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności a główny bohater Schetyna gra dzisiaj pierwsze skrzypce i żadna menda go nie może odwołać.

 2. Lepper do tej pory niewyjaśniona zagadka. Samobójstwo czy zabójstwo.
  Czemu po jego śmierci zniknęły dokumenty z biurka które wpadły w ręce Kaczyńskiego?
  Miał wielką wiedzę i do ujawnienia jakieś wielomiliardowe przekręty wysokich polityków.
  Pewnie chodziło o umowę gazową z Rosją. Co ją podpisali na 20 lat a Polska płaci 525 dolarów za 1000m3 a Niemcy 379 dolarów.

 3. Stonoga… przecież re facet to Jedna wielka prowokacja, wystarczy prześledzić i posłuchać Np Sumlińskiego

 4. Haha sumlinski ten czlowiek paszkwile pisze na wszystkich
  Pytal siengo ktos czemu takie paszkwile piszes przeciez to nieprawda.
  A on a bo wiesz ksiazka sie lepiej sprzedaje.
  I dla jakiejs pier..nej ksiazki czlowiekowi zycie lamia. Takie to sa k.. A ze stonoga zwariowal to sie nie dziwie wcale po takim najezdzie ile mu sfabrykowali spraw.

  Tak dziala prokiratura sedziny i minister ziobro. Tacy to sa ludzie.

 5. @ y – „Lepper do tej pory niewyjaśniona zagadka. Samobójstwo czy zabójstwo.
  Czemu po jego śmierci zniknęły dokumenty z biurka które wpadły w ręce Kaczyńskiego?”

  Jarosław Kaczyński jest jak CHUCK NORRIS, a Andrzej Lepper był jak HULK. Tu jest nagranie: https://www.youtube.com/watch?v=yn9599GjS4E

  W maju umiera prawnik Leppera – Dr Ryszard Kuciński, w czerwcu doradca Wiesław Podgórski popełnia samobójstwo, w lipcu prawnik Leppera Róża Żarska umiera w Moskwie, w sierpniu Andrzej Lepper popełnia samobójstwo. Trup się ściele gęsto. Co miesiąc trup. To mógł zrobić jedynie ktoś taki jak CHUCK NORRIS, jeżeli nie WSI.

 6. @ cw – „Nicelus Wszystkowiedzący …”

  Ostatnio rozwinęła się nauka. która potrafi jedynie na podstawie analizy głosu diagnozować ludzkie choroby. Trafność diagnozy już wynosi 80%. Jest to bardzo dużo, jak na początek. Analiza głosu jest to wstępne badanie i później następują dokładne badania dla potwierdzenia rozpoznania.

  Czasami jednak nie trzeba jednak być wszystkowiedzącym lekarzem specjalistą, by rozpoznać zmieniony głos. Każdy chyba rozpozna głos wskazujący na dyfteryt jakiś, albo coś w tym rodzaju.

Dodaj komentarz