Porozmawiajmy o Gorzowie

14:05

29 czerwca 2017

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów.

Z prezydentem Gorzowa Jackiem Wójcickim rozmawia Daniel Rutkowski

 

7 myśli na temat “Porozmawiajmy o Gorzowie”

 1. Co was interesuje jakieś Deszczno. Sprawy w sądzie nie będzie bo jest sztama z pis. I nie podpowiadaj zeby Pienkowskie nie wysadzily z siodla przed wyborami bo i tak nie maja szans wygrac a moga dojsc hieny do wladzy. Gdyby nie Mbb i jej Jacek wyciągnięty jak królik z kapelusza to rządziłby dziś ten łysy co chciał autostrade przez park róż robić

 2. Nie umiemy docenić tego co mamy.
  Jacek to dobry prezydent tylko ma złych doradców (RM, dyrektorzy szkół, i spółek miejskich) oraz radio na niskim poziomie które jak dzieci w przedszkolu mu tam sugerują różne rzeczy zamiast walnąć pięścią w stół.

 3. Hieny miŁem na mysli ludzi dla miasta. P. pieńkowski jest uczciwy. Ale partyjny. Ze stanowiskiem 20tys na mc.

 4. Pan Wójcicki nie wiem co mówi 200-zł podwyżki dostaliśmy. Pan W już pierdoly gada. Niech więcej wyda na dni Gorzowa. Ciekawe porównanie kierowcy A praca w biurze.

 5. P Prezydencie kto Panu powiedział że w MZK kierowcy dostali 200zł.podwyżki.P Prezydencie czy ktoś powiedział panu że ul.warszawska i Walczaka bedzie skończona do listopada 2016r ktoś Pana kłamie……

 6. Gorzowianie i Polacy będą więcej zarabiać jak będzie wyższe PKB kraju.
  na poziomie Danii i Niemiec.

  Nie ma innej drogi. Można tylko przyciskać śrubę podwyższając podatki pracującym w prywatnym rynku żeby państwowcom dać.

  A efekt braku podwyżek w MZK to wynik złego zarządzania doktora Maksymiaka.
  Który 3-ci raz już kupuje nowe autobusy.
  O podwyżkach nie pomyśleli.
  Przy tak horrendalnej kwocie konsumpcji w tramwaje 320 milionów w tym 160 musi wyłożyć swoich miasto, żeby zabrakło 200 zł podwyżki netto to jest przegięcie.

  A żeby zatrzymać kierowców nowych robiących prawko – uzależnić sfinansowanie kursu na prawo jazdy od umowy na pracę niezrywalnej przez 5 lat w Gorzowie. Inaczej niech zwracają koszt kursu który kosztuje nie mało bo wiele tysięcy złotych. Za pieniądze odzyskane miasto wyszkoli nowe.

  Rąk do pracy nie brakuje tylko 50% w wieku produkcyjnym Gorzowian pracuje i przestańcie z tym zakłamaniem że jest wskaźnik bezrobocia niski jak nie znacie jego definicji.

Dodaj komentarz