Porozmawiajmy o Gorzowie

14:10

12 października 2017

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów.

Z wiceprezydentem Gorzowa Jackiem Szymankiewiczem rozmawia Daniel Rutkowski

6 myśli na temat “Porozmawiajmy o Gorzowie”

 1. Co wy tam q bierzecie ?
  „Z wiceprezydentem Gorzowa Jackiem Wójcickim rozmawia Daniel Rutkowski” ja prld

  a na zdjęciu kto?

 2. „Idzie w bardzo dobrym kierunku” – jeżeli ustawa dekomunizacyjna nie będzie w Gorzowie wykonana. Jeżeli to jest bardzo dobry kierunek, czy może być lepszy dowód na to, że w Gorzowie rządzą komuniści? Miasto wydaje pieniądze, wynajmuje lewicowe autorytety, robi prace i analizy, przeprowadza trudny i pracochłonny proces, szuka lewackich historyków, a wszystko po to, by ominąć ustawę dekomunizacyjną. Obojętnie co przyniesie wydawanie miejskich pieniędzy na przekonywanie IPN do tego, że w Gorzowie są komuniści i komunizm kojarzy im się dobrze, jedno jest już pewne. W Gorzowie rządzą komuniści. Maskują się pod różnymi nazwami partyjnymi, ale to są stuprocentowi komuniści. Stosunek do ustawy dekomunizacyjnej ich zdradza.

 3. nicelus napisał(a):
  13.10.2017 o 11:30
  A ty chamie gdzie płacisz podatki? za jakie datki ty ciągle mącisz w Gorzowie Wielkopolskim?Zajmij się swoimi sprawami dla swojego dobra.

 4. Gorzów „idzie w bardzo dobrym kierunku”. Jeżeli plany magistratu się powiodą, Gorzów będzie jedynym miastem w Polsce, które skutecznie oparło się dekomunizacji. To się nazywa skuteczność urzędników miejskich. Jak dobrze pójdzie w tym kierunku, to Gorzów będzie jedynym komunistycznym miastem w Polsce, a być może też i w Europie!

Dodaj komentarz