Porozmawiajmy o Gorzowie

13:52

9 listopada 2017

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów.

Z prezydentem Gorzowa Jackiem Wójcickim rozmawia Daniel Rutkowski

 

14 myśli na temat “Porozmawiajmy o Gorzowie”

 1. Kolejni inwestorzy zastanawiają się 3 razy zanim podejmą współpracę z naszymi władzami.
  26 minut tłumaczenia się ze swojej nieudolności. Ale marketingowcy doradzają: „ja podjąłem decyzję” 😉

 2. „Strabag ma zakaz startować w przetargach, w których są za wysokie kary” – jakaż logiczna wypowiedź prezydenta, który mówi to w kontekście przetargu, do którego Strabag PRZYSTĄPIŁ! 😀

  Dalej o karach – „firmy nie chcą startować w przetargach, w których kary są za wysokie” – i to w tych dwóch przetargach wystartowało 3 i 6 firm 😀

  Dalej o karach: WSZYSCY krytykowali przerażająco niskie kary przy Walczaka, nie tylko radni. I nie radni ustalali wysokość kar w kolejnych przetargach – to wy! Magistraccy! Jak nie potraficie znaleźć złotego środka, to przynajmniej nie obarczajcie za to winą innych.

  I kolejny raz zrzucanie winy na mieszkańców, mimo, że inwentaryzacji roślin chronionych nie przeprowadzono. Żenada. Nie, to nie żenada, to jest bezczelność, by nie powiedzieć dosadniej, panie Wójcicki!

  Polecam lekturę, przyda się przy kontroli, panie prezydencie…
  http://www.gorzow24.pl/news/4/komentarze/2017-11-08/cala-prawda-o-kostrzynskiej-4279.html

 3. Po wysłuchaniu stwierdzam, że nie ma się co złościć na prezydenta. Mieszkańcy dzwonią i mają strategiczne pytania o przeniesienie kiosku…. Masakra. Współczuje. Jak dla mnie to temat blokowanie kostrzyńskiej powinien być zbadany, czy nie doszło do sabotażu przez niektóre radne. A prezydentowi współczuje i większość mieszkańców wieprzyc wspiera go bo w te histeryczki już nikt nie wierzy i się śmieje z nich. Jak tu przyjdą to wyślemy im babki na spotkanie żeby poruszyły z nimi tematy o psich kupach bo z karierami to nie ma na dzielnicy już o czym gadać. Radzimy sobie tyle lat z tą kostrzyńską i przeżyjemy jeszcze i to ale miasto musi pozbyć się sabotażystów. Nie ma tu mieszkańca, który by nie wiedział dlaczego i kto torpedował działania prezydenta a tym samym lepsze życie mieszkańców. Blogi blogami ale rozmowa z sąsiadem ma większe znaczenie niż te ich bojkoty.

 4. Jacek pamiętaj o imprezie na sylwestra żeby zrobić nie zawiedź mnie.
  760 lecie miasta.

 5. Bo przyszły rok będzie trzeba zaciskać pasa tyle inwestycji wszystko naraz.
  Krytykami się nie przejmuj bo to chorzy z nienawiści ludzie. Sami nie wiedzą czego chcą a na pewno po ich stronie nie są mieszkańcy. Tylko nieraz chlapną jęzorem to później gawiedź to powtarza.

 6. @Z: „Jacek pamiętaj o imprezie na sylwestra żeby zrobić nie zawiedź mnie.”
  didżeja se na sylwestra wypożycz – po co utrzymywać Prezydenta

 7. każde normalne miasto robi imprezę sylwestrową

  z debilami od ekoterorystów nie gadam

 8. Porozmawiajmy w końcu o Gorzowie Wielkopolskim bo z tym wsiokiem to faktycznie tylko o Gorzowie.

 9. Do fsdsd

  Pieprzysz waść, że uszy bolą. Przejdź do konkretów, faktów, dokumentów – potrafisz? Ja tak. Przeanalizujmy datę po dacie, dokument po dokumencie, bajkopisarzu, co? Masz odwagę? I co ważniejsze – wiedzę? Czy tylko chrzanić bez sensu potrafisz?

 10. Jeszcze jedno, może myślący zrozumieją, myślący inaczej na pewno nie – UMOWA na wycinkę drzew została podpisana 14 lutego zdaje się. UMOWA! MIESIĄC PRZED OGŁOSZENIEM PRZETARGU NA ROBOTY BUDOWLANE! Ma któryś z redakcji odwagę zapytać prezydenta, dlaczego od grudnia do połowy marca nie ogłosił przetargu? Bo jestem ciekawa odpowiedzi. Najlepiej na piśmie. Popartej DOKUMENTAMI! No? Ma tam ktoś w redakcji nabiał?

 11. trzaskanie osików na głowie
  kury

  kurde Jacek jakie słownictwo

Dodaj komentarz