Wokół miasta: prezydent Wójcicki o ulicy Kostrzyńskiej i innych inwestycjach

13:51

15 grudnia 2016

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów.

Z prezydentem Gorzowa Jackiem Wójcickim rozmawia Daniel Rutkowski

3 myśli na temat “Wokół miasta: prezydent Wójcicki o ulicy Kostrzyńskiej i innych inwestycjach”

 1. co najmniej nie przygotowany, nie zna podstawowych inwestycji, radio to znane z ustawek – dzwoniących, mogło ustawić ten wywiad zupełnie inaczej, a tak kolejna porażka wójta.

 2. Drzewa to nie jedyny problem tego „projektu”

  http://gorzowianie.com.pl/934,Drzewka_na_Kostrzynskiej.html

  ale ostrzegam że cięty język

  W Szczecińskiej ścieżka rowerowa- powinna być do Małyszyna z tyłu CPN-u na pewno nie od drogi.
  Na Myśliborskiej jest rondo najważniejsze na Małyszynie – bo się sznurek samochodów ustawia skręcających w lewo i ci z tyłu muszą czekać.

  khe khe Kilkaset? :)

  Drzewa wyciąć na Myśliborskiej od strony Szczecińskiej. A wzdłuż Myśliborskiej na odcinku od Małyszyna do GW – nie ma potrzeba 4 pasów tylko mijanka przy CPN bo w lewo skręcają a ci co prosto muszą czekać w sznurku. Po prawej jest pobocze na tiry nieużywane (zbudowali nowe za CPN po lewej) a tu doły te doły zasypać i zrobić mijankę przy CPN-ie prawym pasem a wzdłuż całości ścieżkę rowerowo-pieszą do Małyszyna bo ludzie z buta chodzą po tych dołach.
  Z dwupasmowej Myśliborskiej jak będą skręcać do CPN-u?
  Podobnie dwupasmowej planowanej Walczaka skręt do UP?
  Gorzów nie jest metropolią a z dwupasmowymi przestanie być w sam raz tylko będzie Szczecin bis w którym całe miasto trzeba obkrążać by wykonać skręt a kuzyn do pracy godzinę dojeżdża.

  Po drzewkach Myśliborskiej nikt nie będzie płakał jak po Lipach Kostrzyńskiej.Jak będzie potrzeba dwupasmówki to się zrobi ale na tą chwilę potrzebna mijanka CPN oraz Małyszynie.

  Można ją już teraz zrobić żeby nie trwało to latami. Ludzie w korkach stoją i się denerwują. Ja za każdym razem przeklinam jak przejeżdżam po podziurawionej krzyżówce Małyszyna wymijając skręcających w lewo w ulicę Dobrą. Tylko mi się zawieszenie w końcu urwie. Myśliborska też połatana byle jak przydałoby się frezowanie żeby poprawić te popękania. I ten dół na łączeniu asfaltu koło przystanku europejskiego.

 3. ta ptasia grypa na zdjęciu przybyła z Deszczna i niech tam wraca

Dodaj komentarz