ITD pozostaje w Gorzowie

10:55

6 listopada 2012

Jacek Stefanowicz

Dziennikarz działu informacji, wydawca Radioporanka   + 48 68 4555 522

Biuro północno – zachodniej delegatury Inspekcji Transportu Drogowego pozostaje w Gorzowie. Zarządzenie w tej sprawie podpisał premier Donald Tusk.

– Cieszę się, że przedstawione argumenty przekonały premiera – powiedział po podpisaniu zarządzenia poseł Platformy Obywatelskiej Witold Pahl, który interpelował w tej sprawie w Sejmie.

Inspektorat Transportu Drogowego został powołany do kontroli przestrzegania przepisów obowiązujących w zakresie wykonywania transportu drogowego i niezarobkowego przewozu osób i rzeczy. Na terenie kraju działa 10 jego delegatur. Północno-zachodnia Delegatura ITD działa na terenie województw lubuskiego i zachodniopomorskiego z wyłączeniem powiatów wschowskiego, żagańskiego, żarskiego.

 

4 myśli na temat “ITD pozostaje w Gorzowie”

  1. Pytanie, dlaczego ta instytucja miałaby w Gorzowie nie zostać, czyżby ktoś miał chrapkę na kolejną instytucję, której siedzibę posadowiono w Gorzowie?

  2. Okazało się, że Szczecin miał chrapkę na ITD, ale zarządzenie Premiera zostało już podpisane i „klamka zapadła”. ITD zostaje w Gorzowie.

Dodaj komentarz