A.Wiernicki: Dobrze, że mamy minister Rafalską….

11:00

13 września 2017

Iwona Krawczyk

130 tys. ministerialnej pomocy  dostało gorzowskie Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu im. Brata Krystyna na wsparcie jego działalności związanej z pomocą bezdomnym. – Dzięki temu udało się uratować działalność naszej noclegowni- mówi prezes stowarzyszenia Augustyn Wiernicki:

Pieniądze pochodzą z rządowego programu wspierającego placówki zajmujące się osobami bezdomnymi. W sumie do województwa lubuskiego wpłynęło 440 tysięcy złotych. Oprócz stowarzyszenia brata Krystyna pieniądze dostało też gorzowskie koło brata Alberta (ponad 140 tys.) i Caritas naszej diecezji (ponad 150 tys.).

7 myśli na temat “A.Wiernicki: Dobrze, że mamy minister Rafalską….”

  1. To akurat będzie na zamalowanie tych napisów fanatyków Stali Gorzów.

  2. Wiernicki to się niedługo będzie modlić do niej. Pisowski demagog i propagandzista.

  3. Nie podniecaj się pan, panie Wiernicki. Te pieniądze przekazała minister, z naszych podatków. To nie są jej pieniądze, nie jest skora do dawania swoich. Rozdawnictwo trwa w najlepsze. Gorzej z rozliczeniami. Czy są jakieś efekty pozytywne waszych działań? Rozbudowa takiej placówki koło świetlicy gdzie chodzą dzieci, powinna być elementem , gdzie tym osobom proponuje się zmianę swojego statusu, gdzie są OBOWIĄZKOWE szkolenia, jak powinni żyć. Wtedy może te pieniądze wrócą do nas, a nie zostaną przejedzone i zapłaci się nimi opłaty personelu czy prąd, ciepło, woda.

  4. ek wek – nicelus/bonk/ek/ale jaja/ – to ten sam margines sulęciński

  5. Trochę dla bezdomnych a większość dla naszych. Tak to wygląda od lat. Dobrze żyć za cudze pieniądze. Pisiewicze.

Dodaj komentarz