Agnieszka Surmacz nowym wiceprezydentem Gorzowa

16:22

1 grudnia 2017

Iwona Krawczyk

Wieloletni dyrektor wydziału inwestycji i remontów dróg Agnieszka Surmacz będzie nowym zastępcą prezydenta Jacka Wójcickiego do spraw gospodarki.  Jej doświadczenie ma być gwarancją, że zapewniona zostanie płynność prowadzenia rozpoczętych inwestycji  oraz wyznaczonych działań naprawczych miasta- czytamy w komunikacie z magistratu. 

Agnieszka Surmacz jest absolwentką Politechniki Szczecińskiej, Wydziału Budownictwa i Architektury. Doświadczenie praktyczne zdobyła m.in. jako i kierownik budowy.

Z samorządem  związana od października 2007 roku. Najpierw jako inspektor w  Wydziale Inwestycji Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., następnie kierownik, a od 2011 roku dyrektor wydziału.

Teraz pokieruje wydziałami, które w swoim zakresie mają rozwój gospodarczy Gorzowa, to m.in.: Wydział Strategii Miasta, Wydział Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu, Wydział Inwestycji i Remontów Dróg, Wydział Gospodarki Komunalnej i Transportu Publicznego.

 

18 myśli na temat “Agnieszka Surmacz nowym wiceprezydentem Gorzowa”

 1. Powodzenia p. Agnieszko. Myślę, że dużym błędem była miotła kadrowa po wyborach i robienie z urzędników przed publiką za jakiś strasznych ludzi.

 2. Czy to nie jej wydział odpowiada za inwestycje? Powinna wylecieć razem z szefem

 3. Obstawiałem, że AR zostanie a ta pani wyleci po kontroli. A tu masz…. Ona nic temu stanowi inwestycji nie winna jako szef wydziału?

 4. Wydział zajmujący się remontami dróg? Tymi remontami które mogą być przedstawiane w podręcznikach jako przykład nieudolności i zaniedbania?

 5. Przecież ona cały czas była i jest dyrektorem w magistracie w wydziale odpowiedzialnym za remonty co robiła do tej pory?

 6. Jacuś strzela sobie gola,panienka umoczona w ten cały bałagan zostaje szefową tego bałaganu. Pojęcie pani kierownik budowy [pamiętamy to dziewcze z tego okresu] o zarządzaniu jest zupełnie mizerne, jedynym jej atutem jest nazwisko po mężu.
  Przygotujcie się na lepsze jaja niż do tej pory.
  Wybory Artura i tej panienki doskonale pokazują wartość merytoryczną tej ekipy – sami się pozamiatają.

 7. @Leszek, kto jest mężem pani Agnieszki i czym się zajmuje?

 8. zapewniam cię niceluju, mężem pani Agnieszki jest mąż pani Agnieszki, i zapewniam cię zajmuje się panią Agnieszką!

 9. Marek od prądu i wiec maców nie jest mężem tej pani, jest za stary na jej meza

Dodaj komentarz