Artur Radziński odchodzi z magistratu. Nie jest już wiceprezydentem Gorzowa

16:50

30 listopada 2017

Marcin Sasim

Artur Radziński nie jest już wiceprezydentem ds. gospodarki – informuje gorzowski magistrat. Jak czytamy w informacji z Urzędu Miasta, decyzja jest podyktowana względami osobistymi.

Artur Radziński pracował na stanowisku półtora roku i koordynował wydziały odpowiedzialne za rozwój gospodarczy Gorzowa. Realizował zadania Wydziału Strategii Miasta, Wydziału Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, Wydziału Inwestycji i Remontów Dróg, Wydziału Obsługi Inwestora i Biznesu, Wydziału Gospodarki Komunalnej i Transportu Publicznego.

Artur Radziński zadeklarował w przyszłości chęć wspierania innych działań miasta.

 

42 myśli na temat “Artur Radziński odchodzi z magistratu. Nie jest już wiceprezydentem Gorzowa”

 1. Pozostaje życzyć powodzenia. Z Wójcickiem pożegnamy się zapewne dopiero za rok.

 2. Okręt tonie, to bezpieczniej uciec na bezpieczną odległość, zanim wójt pójdzie na dno. I tak mamy w pamięci pana „osiągnięcia”.

 3. Pfff a jakie są twoje osiągnięcia? Ilość klawiszy na minutę ? :)

 4. nie chc enic mowic ale ile jeszcze razy bedziemy wymieniac „dobrych” na „dobrych” fachowcow? Nie czas na The End tej szopki?

 5. Kosztowny był en wice. Kilkadziesiąt milionów jak nic. Zaczęło się od zakupu Przemysłówki, dwa tygodnie po powołaniu. To taki zbieg okoliczności. A dalej było już z górki. Sukces gonił sukces. Dopiero wyniki audytu wójta dotyczącego zaniechań przy przetargu na Kostrzyńską wymusiły konieczność znalezienia kozła ofiarnego.Koszty romansu wójta z pisem są ogromne. A teraz kampanię czas zacząć. Czy ktoś to rozliczy?

 6. Tak po ludzku to szkoda człowieka – ale chyba padł ofiarą swoich własnych niespełnionych ambicji przyjmując tak poważne stanowisko bez wcześniejszego doświadczenia samorządowego.

 7. PRZYWRÓCIĆ ŁUKASZA MARCINKIEWICZA! TO BYŁA ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU!

 8. A JW kiedy się poda do dymisji a może czeka aż przyjdą po niego o 6 rano

 9. PiS ewakuuje się z Zarządu miasta, trzeba im pomóc ewakuować się z Rady Miasta – Misto Wolne od PiS, partii łamiącej konstytucję!

 10. Lepiej póżno niż wcale.Szkoda tylko,że w ogóle nim był.

 11. Panie Radziński zachowaj pan resztki swojej twarzy i potraktuj przygodę z polityką jako epizod swojego życia, do którego już nigdy Pan nie powróci. Zapisał się już Pan małymi zgłoskami w historii Gorzowa jako jeden z najbardziej nieudolnych zastępców prezydenta miasta. WYSTARCZY nieprawdaż panie Radzinski

 12. Szkoda – Radziński to prawdziwy gorzowski patriota. W przeciwieństwie do licznych u nas stołkowiczo karierowiczów traktujących pełnione funkcje jako trampolinę do lukratywnych państwowych posadek i kolesiowskich układów.

 13. Chron nas przed nowymi karierowiczami z fajsbuka, gogla i wikipedii. Niech wróci Sejwa, przynajmniej nikt mu kitu z internetu nie wciśnie.

 14. Niech wróci ten, niech wróci tamten… Widzę, że już kolesiostwo (albo i sami wyżej wspominani) obudzili się. A czym oni wszyscy się wyróżnili? Co zrobili dla miasta?

 15. Kozioł ofiarny dla uspokojenia opinii publicznej.
  Niby powody osobiste, niby wyjście z twarzą, niby nic się przecież nie stało, do błędu nikt się nie przyznał, prezydent dalej się uśmiecha.
  Prawdziwy szkodnik dalej grasuje i nie jest to Pędzliczek zielonkawy.
  Już się nie mogę doczekać jesieni – budzimy Gorzowian przyjaciele!

 16. Jak dobrze PiS ewakuuje się z Zarządu miasta, trzeba im pomóc ewakuować się z Rady Miasta – Miasto Wolne od PiS, partii łamiącej konstytucję!

 17. PiS wygra wybory w cuglach – 47% obecnie za rok będzie 60%. Skończy się warcholstwo i będzie porządek. Prezydent zrzucił z sań Wice i będzie miał teraz niby spokój. Jednak jeśli tak myśli to się myli. PO i LDM w mieście teraz się zaczną panoszyć. Bedzie ciekawie. Szkoda. Zły ruch Wójcickiego.

 18. @Sportowiec, warcholstwo mówisz, skończy się jak PiS przestanie psuć to państwo za pomocą Piotrowicza i Pawłowicz, za rok dowiesz się, kto za tym stoi i będziesz zdziwiony, jak PiS osiągnie 20%, Ziobro przywróci ci sen o komunie, w najbardziej policyjnym wydaniu.

 19. SZKODA ,wielka szkoda ! Fachowcy odchodzą a ,,SOŁTYS” z Deszczna dalej myśli ,że jest we wsi !Wojcicki okazuje się Jędrzejczakiem bis ,nawet fizjonomia podobna ! W następnych wyborach gorzowianie powinni pokazać mu ,że jego miejsce jest przy widłach i gnoju lub myć wóz strażacki !

 20. a tak na marginesie, kim PiS zrobi „porządek” – nazwiska proszę, nie widzę i nie zobaczę… kolos na glinianych nogach, bez kadr i zaplecza! koniec uzurpatorów widzę bliski – chyba, że sfałszują wybory – na co się zanosi!

 21. LDM poza GM to najwieksza szkoda tego miasta. Bałagan, chaos, robienie afer, wycie, koleżaneczki, emocje, brak merytoryki i szkodzenie nam ludziom za nasze pieniądze. Szkoda AR, ale takiego poziomu sabotażu w naszym mieście nigdy nie było. Nawet radni z innych opcji pchali rozwój a tu aby zaszkodzić.

 22. To się już nie wróci. Oprócz tradycyjnie wybieranych starych komunistów, mieszkańcy Gorzowa wybrali też młodych komunistów. Gorzów jest przeciwny dekomunizacji i czeka na powrót komunizmu. Gorzów jest czerwoną latarnią na ostatnim wagonie pociągu przemian politycznych. Mieszkańcy uważają, że „wystarczy odwrócić tabelę i Gorzów będzie na czele”. Jednak to się już nie odwróci. Zielona Góra będzie na czele. Obecnie jest lokomotywą przemian dekomunizacyjnych w województwie. Wyeksponowała strajk w obronie domu parafialnego i wszyscy jej zapomnieli Festiwal Piosenki Radzieckiej. Powstała Filia IPN w Zielonej Górze.
  http://rzg.pl/radio-zielona-gora/filia-ipn-w-zielonej-gorze-otwarcie-jutro/

 23. to skandal,że Radna Marta Bejnard-Bejnarowicz z LDM robi zadymę i ucieka od odpowiedzialności podczas wczorajszego głosowania jak to podkreślił przewodniczący Pieńkowski . Były Prezydent A.Radziński nawet za dawnych czasów jako Radny nic nie potrafił zdziałać tylko Nieruchomości na polu własnego biznesu . Sami sobie wystawiają opinię moje gratulacje

 24. @o – „… PiS ewakuuje się z Zarządu miasta, …”

  Nie wszyscy gorzowscy patrioci są członkami PiS. Artur Radziński jest gorzowskim patriotą, ale nie jest członkiem PiS. Raz tylko startował z listy PiS i słuchając wtedy jego wypowiedzi w kampanii wyborczej można było odnieść wrażenie, że tak w ogóle, to on partią PiS się brzydzi. Wyraźnie nie grał zespołowo, lecz pod siebie. PiS biorąc go na swoją listę więcej na tym stracił, niż zyskał.

 25. To może przy okazji dowiemy się który to orzeł nie dopilnował w przetargu na tramwaje zapisów o konieczności podjazdu pod górkę dawną Aleją Odrodzenia

 26. Zlecić nową ekspertyzę podjazdu tramwajów pod górę – niech fachowcy z ajp tym sie zajmą !!! Ups, przeciez tam profesora 70-letnie…

 27. Radzińskiemu – po przejściu z biznesu w handlu nieruchomościami do Urzędu Miasta – jedna rzecz wszak się udała: kupił dla miasta od banku za grube miliony, niechcianą przez nikogo, zdekapitalizowaną Przemysłówkę. Mission accomplished.

  Teraz spokojnie może wrócić z urzędu do biznesu w handlu nieruchomościami.

 28. Przemysłówka to wrzód, który trzeba było wyburzyć na koszt banku, do którego należała. Była okazja do uporządkowania centrum miasta. Teraz, po włożeniu 6 mln przez ex vice i dodatkowo ponad 20 mln przez wójta, nikt decyzji o wyburzeniu tego szkaradztwa nie podejmie.

 29. nicelus: „Powstała Filia IPN w Zielonej Górze”.

  Pewnie z konieczności. Ilość spraw wszelkiego rodzaju kapusiów, donosicieli itp. musi być tak ogromna, że opłaciło się utworzyć filię na miejscu. Skądś musiała przecież brać się „czerwona zielona”…

 30. Widzę, że opcja niemiecka przestaje udawać i idzie w ślady niemieckiego polityka Tuska. Zabrzmiało to wyżej z niemiecka, prawie jak „Freie Stadt Danzig”.

  Portal wolny od kameleonów! Ludzi bez twarzy, bez poglądów, bez płci, bez przyzwoitości, bez honoru!

 31. Opcja pisowska idzie w ślady Putina ,a pózniej będzie jak w Korei Północnej.

 32. Na takie brednie, jak te z 9:17 można spojrzeć tylko z uśmiechem. I z politowaniem na ich autora…

 33. Portal wolny od kameleonów! Ludzi bez twarzy, bez poglądów, bez płci, bez przyzwoitości, bez honoru! – mówisz o sobie bonk, niecelus, ek i wiele wiele innych klonów znanego agenta bezpieki rezydenta w Niemczech – powiem ci tak „spie… dziadu”
  Miasto wolene od PiS – partii łamiącej konstytucję, której ryja przyprawiają (to za Gombrowiczem) Piotrowicz i Pawłowicz, z Mazurkiem na ustach.
  Pożal się Wolfgangowi tłuku sulęciński.

 34. o napisał(a):
  01.12.2017 o 10:57

  Mój komentarz oczekuje na moderację.

 35. o napisał(a):
  01.12.2017 o 10:58

  Mój komentarz oczekuje na moderację.

  o napisał(a):
  01.12.2017 o 10:57

  Mój komentarz oczekuje na moderację.

 36. nie chce mi sie ciągle waszych idiotyzmów prostować

  przemysłówka dostanie 85% dofinansowania UE barany!

  więc majątek miastu wzrośnie

 37. @Z: „…przemysłówka dostanie 85% dofinansowania UE barany!…”
  Wskaż źródło tej informacji. Albo zamilcz

Dodaj komentarz