Będzie czasowa sygnalizacja na skrzyżowaniu Owocowej i Wyszyńskiego

14:37

7 grudnia 2017

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.fm. Tel. 95 725 82 61.

Będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Owocowej i Wyszyńskiego. Co prawda ustawiona zostanie dopiero w przyszłym roku i jedynie na kilka tygodni, ale ma dać jasną odpowiedź czy uzasadnione są prośby części okolicznych mieszkańców o ustawienie na skrzyżowaniu świateł.

Sygnalizatory pojawią się na skrzyżowaniu przy okazji przebudowy ulicy Kazimierza Wielkiego, planowanej na przyszły rok. Mówi Miejski Inżynier Ruchu Rafał Krajczyński

Zdaniem Rafała Krajczyńskiego, dopiero taki długoterminowy test da miastu miarodajne wyniki

Urzędnicy szacują, że sygnalizatory na skrzyżowaniu Owocowej i Wyszyńskiego ustawione zostaną na przełomie wiosny i lata

10 myśli na temat “Będzie czasowa sygnalizacja na skrzyżowaniu Owocowej i Wyszyńskiego”

  1. Rondo z Górczyńską w szczycie będzie momentalnie zatkane. Zamiast tego powinni wstawić znak zakazu ruchu rowerów z wyłączeniem ciągu pieszo-jezdnego, bo kolarze-gamonie muszą koniecznie hulać po jezdni, a jak zwrócisz uwagę, to wielka obraza jest i wulgaryzmy…

  2. Światła bez sensu, nic to nie da a jedynie spowoduje gigantyczne korki. Jedynym rozwiązaniem jest rondo, które upłynniłoby ruch. Podobna sytuacja jest na skrzyżowaniu Wyszyńskiego z Wróblewskiego. Sznur samochodów, wszyscy zderzak w zderzak, polaczek żywemu nie przepuści.

  3. ulica kamienna (przedłużenie górczyńskiej) rozwiązałaby problem. panie prezydencie! pamiętany. obiecanki cacanki

  4. ja to nazywam skrzyżowaniem Nacz. Ż. od razu wiadomo było jak to się skończy. Mam też inne np Kaczanowskiego/Korskiego tzn Roosvelta/Kosynierów/Żwirowa/Słowiańska totalny bałagan , obietnice przedwyborcze Pana J.K. uporządkowania a teraz cisza .

  5. hrabonsz… a ty kim jesteś niemiaszkiem lewakiem, pajacykiem z Białorusi czy gimbem bez mózgu?

  6. DTR – Jam Polak z krwi i kości. Irytuje mnie natura Polaka – Polaczka za kierownicą, krnąbrnego chama, bazarowego cwaniaczka i bezczelnego miszcza kierownicy, który wszystkie rozumy pozjadał. Drugiej takiej nacji w świecie nie znajdziesz.

  7. hrabonszcz …aaa ty jesteś Polakiem z innego sortu rozumiem i irytuje cię natura Polaka czyli tyś nie Polak? Może bolszewik jakiś , albo Habsburg?

  8. Wyłączyć lewoskręt z Wyszyńskiego w Owocową. Jazda na wprost i na rondzie zawrotka jak ktoś jedzie na Piaski.

  9. DTR – jak już wspominałem wyżej, ja na szczęście albo i nieszczęście Polak, ale marzy mi się kraj bardziej cywilizowany od naszego, gdzie na drogach kultura, uśmiech i normalność. W Polaka jak wsiądzie w swój wóz wstępuje demon. Staje się agresywny, chamski i głupio cwany. Ot taki Polaczek.

Dodaj komentarz