Będzie remont starej „trójki”. Deszczno dostało dofinansowanie

17:27

14 listopada 2017

Marcin Sasim

Stara „trójka” od granicy z Gorzowem do wyjazdu z Brzozowca zostanie wyremontowana. Gmina Deszczno dostała na ten cel 3 mln złotych rządowego dofinansowania. Cały remont ponad 7 km drogi ma kosztować 8 mln. – Do końca nie byliśmy pewni czy się uda. Dziś mogę powiedzieć: mamy to – skomentował wójt Deszczna Paweł Tymszan.

Gmina dostała „pod opiekę” starą „trójkę”, kiedy w 2014 roku została oddana do użytku trasa S3. Wsparcie remontu pochodzi z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej.

Oprócz nowego asfaltu gmina chce wykonać dokładne odwodnienie, przebudować przejścia dla pieszych, doświetlić drogę i zrobić porządek z chodnikami.

Całość projektu planowana jest do wykonania w 2018 r., przetarg ruszy w styczniu.

 

 

5 myśli na temat “Będzie remont starej „trójki”. Deszczno dostało dofinansowanie”

  1. kulson
    droga z Gorzowa do Deszczna jest w doskonałym stanie, chodzi o drogę z Deszczna do Gorzowa i tu jest problem, że ona jest w granicach miasta czy wsi czy wsio jedno?

  2. WITAM JUŻ WÓJCICKI PRZEJECHAŁ SIE NA DROGACH TERAZ TYMSZAN

  3. Do KULSON
    Znowu Wójcicki dla swego Deszczna coś załatwił.Tymszan to jego dobry kolega.Klika wiejska już jest poobstawiana w urzędach w Gorzowie.Teraz czas na awans na miastowego Tymszana.A gość jest 10 razy gorszy niż Wójcicki(też niespecjalny).W mieście jest wiele więcej gorszych dróg do zrobienia…I to nie zasługa Tymszana tylko pomoc Wójcickiego.Tyle.

Dodaj komentarz