Czy wertepy zamienią się w utwardzony parking?

13:00

10 stycznia 2018

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

Jeden z naszych słuchaczy zgłasza nam fatalny stan nawierzchni „dzikiego” parkingu przy ul. Piłsudskiego, tuż za laboratorium „Diagnostyki” i prosi o interwencję w tej sprawie. 

Byliśmy na miejscu – faktycznie miejsce to pozostawia wiele do życzenia, jest tu pełno wertepów, a o uszkodzenie auta nie trudno. O możliwość wyrównania nawierzchni zapytaliśmy w pobliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Budowlani”. Zastępca prezesa ds. technicznych, Piotr Dziadak, powiedział nam jednak, że spółdzielnia ma związane ręce, bo teren należy do osoby prywatnej:

Odnośnie ulicy Piłsudskiego mamy jednak dobre wiadomości dla kierowców – w tym roku zaplanowany jest remont części ulicy na odcinku od skrzyżowania z ul. Walczaka do ronda Piłsudskiego. Mówi kierownik referatu dróg w gorzowskim magistracie, Zdzisław Plis:

Remont ulicy Piłsudskiego przewidziany jest na drugą połowę roku.

5 myśli na temat “Czy wertepy zamienią się w utwardzony parking?”

  1. jeśli to teren prywatny , to należy wymusić na właścicielu zrobienie porządku , należy właściciela na początek ukarać mandatem , są też inne sposoby ale to trzeba chcieć

  2. „Remont ulicy Piłsudskiego przewidziany jest na drugą połowę roku” – czyli jak zwykle w Gorzowie początek remontu koniec listopada w deszczu, śniegu i mrozie oraz cotygodniowe komunikaty, że na wylanie asfaltu i zakończenie czekamy do ładnej i słonecznej pogody.
    Za co mnie tak pokarało by w tak tragicznie zarządzanym mieście się urodzić.

  3. @sąsiad
    pogrzało cię? mandat za to, że na jego terenie nielegalnie parkują samochody? a może by tak mandaty dla tych kierowców?

  4. Pokozaczyliście? W przyszłym tygodniu będzie dwumetrowy płot.

Dodaj komentarz