Gorzowscy kierowcy o korkach w centrum: To prawdziwa masakra!

10:59

12 września 2017

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

W Gorzowie trwają utrudnienia drogowe związane z pracami na ulicy Jagiełły.

Wczoraj po południu policja ustawiła się na skrzyżowaniu Warszawskiej i Głowackiego i wszystkie pojazdy jadące do centrum kierowała w górę w ulicę Głowackiego i Nową. To spowodowało ogromne korki na całej długości tej drogi aż do skrzyżowania z ulicą Walczaka. Ogromne korki były również na ulicy Warszawskiej w kierunku z centrum do ronda Santockiego. Gorzowscy kierowcy nie kryją zdenerwowania tą sytuacją, bo problemy wystąpiły również dziś rano, a wielu zmotoryzowanym droga do pracy wydłużyła się o blisko pół godziny:

Obecnie przejazd przez ulicę Warszawską w kierunku centrum jest umożliwiony, a na wysokości III liceum ruch poprowadzony jest przez torowisko i ulicę Sikorskiego.

Na rondzie przy „białym kościele” jest ciężki sprzęt i trwa przygotowywanie nawierzchni do wylania asfaltu.

Warto dodać, że na ulicy Warszawskiej przy szkole nie działają światła na przejściu dla pieszych, więc ci muszą zachować dużą ostrożność.

prace na Jagiełły, ruch na Warszawskiej, fot. Filip Praski (2) prace na Jagiełły, ruch na Warszawskiej, fot. Filip Praski (3) prace na Jagiełły, ruch na Warszawskiej, fot. Filip Praski (4) prace na Jagiełły, ruch na Warszawskiej, fot. Filip Praski (5) prace na Jagiełły, ruch na Warszawskiej, fot. Filip Praski (6)

18 myśli na temat “Gorzowscy kierowcy o korkach w centrum: To prawdziwa masakra!”

 1. To jawne naruszenie art. 52 Konstytucji RP: „Każdemu zapewnia się wolność poruszania się po terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”.

  Co na to miejscowa KODerastia, UBywatele i POzostali .Nowocześni obrońcy demokracji?
  Czas na jakiś wiec w obronie Konstytucji.
  Przy okazji zagadka: czego byłoby więcej: harcowników-wiecowników czy samochodów w korku?

 2. No bez przesady. OGROMNE KORKI! Ludzie widzieliście kiedyś korki? Autor był kiedykolwiek w mieście większym niż Gorzów? No nie wydaje mi się…

  Troszkę więcej rzetelnych informacji poprosimy

 3. znów masz problem ze swoją pere.rastią lecz się nicelus

 4. @bonk zabolało zwolenników „dojnej zmiany”. kwintesencja pisolstwa ‚wyszla’ – albo wulgaryzmy, albo /a co tam – zarydzykujmy i powiedzmy, że w wyniku żmudnych przemysleń/ co najwyzej prymitywne odniesienia do nazw. Oto całe praźródło i fundament pisolstwa.

 5. Hehehehe – korki. 5 minut dłużej w kolejce do świateł i korki – hehehehe. Człowiek może wyjść ze wsi ale wieś z człowieka nigdy.

 6. Takie rzeczy dziejące się w samorządach powinny być karane.

 7. Władza i urzędasy korkami się nie przejmują. Najwyżej służbowo będą wychodzić na dłużej. Żeby choć autobusy puścić w godzinach szczytu gorczynska aleje i fredry bezpośrednio sladem samochodow. Korki można rozładować już dziś autobusami wystarczy tylko chcieć.

 8. mzk jeździły dzisiaj podwójnie a nawet potrójnie więc dawały rade

 9. to już końcówka remontu. wylewają warstwę ścieralną asfalt ostatnie 2 tygodnie.
  chodniki przygotowane ścieżki rowerowe pod wylewkę asfaltu. Tylko Cichońskiego rozkopana. Ale tu już będzie zaraz koniec i się wszystko odkorkuje.

  Prawdziwy armageddon czeka nas natomiast na Sikorskiego. Jak zaczną to remontować to masakra. bo Spichrzowa jest podziurawiona jak szwajcarski ser i tamtędy sie nie da objeżdżać a puścić wszystko pod AWF to będzie sajgon.

 10. jak teraz Spichrzową prawie że zamknęli bo remontują wiadukt to mogli przy okazji remontnąć asfalt.

  Ale jak już mówiłem. Magistrat NIE OGARNIA.

 11. Ram gdzie są albo beda remonty i zamknięte drogi zrobić darmowa komunikacje i głośno to promować. Kampania informacyjna dzień w dzień, wyznaczone parkingi i darmowe mzk. Czy to takie trudne?

 12. Y tu racja debile 😥 spichrzowa to dramat a oni nie myślą by teraz ten czas na jej naprawdę wykorzystać ,aż się prosi,ale to trzeba mieć muzg zamiast sieczki

Dodaj komentarz