Gorzowscy radni komentują odejście A.Radzińskiego z magistratu

13:12

1 grudnia 2017

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

Jak już informowaliśmy, Artur Radziński zrezygnował z funkcji wiceprezydenta ds. gospodarki. Gorzowski magistrat w notce prasowej poinformował, że decyzja jest podyktowana względami osobistymi. Były już wiceprezydent odmówił nam komentarza tłumacząc, że na kilka dni wyłącza się z życia publicznego.

Jak odejście Artura Radzińskiego z magistratu komentują gorzowscy radni?

Przewodniczący Rady Miasta, Sebastian Pieńkowski, zdradził nam, że decyzja była podyktowana względami zdrowotnymi:

Wiceprzewodniczący Rady Miasta z klubu Platformy Obywatelskiej, Robert Surowiec, liczy na to, że szybko znajdzie się godny następca Artura Radzińskiego:

Szef klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości, Paweł Ludniewski, pozytywnie ocenia pracę Artura Radzińskiego w magistracie:

Przewodnicząca klubu Ludzi Dla Miasta, Marta Bejnar-Bejnarowicz, jest zdania, że Artur Radziński stał się kozłem ofiarnym:

Radny Jan Kaczanowski z Gorzów Plus również wskazuje, że z odejściem Artura Radzińskiego może być związany opóźniony remont ulicy Kostrzyńskiej:

Artur Radziński był wiceprezydentem Gorzowa od końca czerwca 2016 roku. Koordynował wydziały odpowiedzialne za rozwój gospodarczy Gorzowa. Realizował zadania Wydziału Strategii Miasta, Wydziału Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, Wydziału Inwestycji i Remontów Dróg, Wydziału Obsługi Inwestora i Biznesu oraz Wydziału Gospodarki Komunalnej i Transportu Publicznego. Artur Radziński zadeklarował w przyszłości chęć wspierania innych działań miasta.

9 myśli na temat “Gorzowscy radni komentują odejście A.Radzińskiego z magistratu”

 1. uff – miasto wolne od PiS – teraz czas wybrać radnych poza PiS – do urn patrioci!

 2. Kojarzony z partią PiS Zastępca Prezydenta Artur Radziński musiał odejść, to teraz sprawę weźmie w soje ręce Zastępca Prezydenta z PO – Radosław Sujak – i pokaże co PO potrafi.

 3. Haha propagandy osob do obslugi facebooka. Ci v
  Co najwiecej grup ba fb pozakladali i dymia w JW z armat.

 4. Je po prosu otoczyl sie samymi ciotami. Pomijajac p. Radzinskiego.

 5. Podobny pipoland obserwujemy w .nowoczesnej.

  To samo jest w Gw.

  Nie ma szans zeby miasto zostalo dobrze poprowadzone (nie mowiac juz o rozwinieciu bo ono jest rozwiniete tylko niedorobione) przez obecna ekipe rzadzaca. Trzeba ich poslac na zielona trawke.

 6. Nie wiem dlaczego odszedl jak mowi ze zdrowotnie to wierze.
  Choc nasuwa sie podwjrzenie ze ustepuje tuz przed kampania wyborcza (pol roku przed wyborami) zeby zrobic miejsce liderowi partii Pirnkowskiemu w bojubo fotel prezydenta miasta.

 7. Z: jak jesteś „na bani” (lub po użyciu innego, podobnie działającego środka) – nie pisz komentarzy, bo wyglądają właśnie tak, jakbyś był „na bani”.
  Jeśli nie jesteś „na bani” – tym bardziej nie pisz komentarzy, bo i tak wyglądają jakbyś był.

 8. On już tak ma. Jak nie pisze, to nic. Jak coś napisze, to drugie nic.

Dodaj komentarz