Grzegorz Schetyna gości w Gorzowie

17:55

13 listopada 2017

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

Do Gorzowa przyjechał dziś Grzegorz Schetyna. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest gościem gorzowskiego Klubu Obywatelskiego.

Przed spotkaniem z mieszkańcami Gorzowa, Grzegorz Schetyna wziął udział w konferencji prasowej, na której odniósł się do pomysłu likwidacji urzędów wojewódzkich w Polsce:

Spotkanie z Grzegorzem Schetyną odbywa się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej. 

123 myśli na temat “Grzegorz Schetyna gości w Gorzowie”

 1. Na zdjęciu Schetino z samymi „dobroczyńcami”Gorzowa-Polak,Marcinkiewicz,Kucharski.Niech zabiera ich ze sobą i już nigdy tu nie wracają

 2. Hehehehe – sama elita gorzowskie polityki. Dzięki takim tuzom to miasto schodzi na psy..

 3. Posłowie PO z ubiegłej kadencji zupełnie nic się nie wysilali. Piastowali rozmaite funkcje i pojawiali się aby obwieścić co centrala partyjna ma do powiedzenia tu w regionie. Sami nie walczyli nic żeby tam się przebić. Załatwiali sobie tylko miejsca na listach wyborczych i nie mieli żądań społeczeństwa, żeby się nie narazić.

 4. mówisz bonk o koleżankach i kolegach posła ziemi żoliborskiej Jarosława K.

  nie wszyscy mający wyższe wykształcenie mogą się poszczycić podstawowym – Krystyna Pawłowicz i reszta niepiśmiennych zjednoczonych w pis.

 5. dominik „jenot” tarczyński, krystyna „profesor” pawłowicz, beata „ochrona” mazurek, ryszard „pies” terlecki i inni „zasłużeni” – to wszystko elyta a może kabaret pod elytą?

 6. W PO natomiast piśmienni w stylu Bronka Komorowskiego który łączył się w „bulu i nadzieji”

 7. Grzegorz Białozęby witany jak zbawca narodu przez uniżonych członków partii gotowych sprzedać miasto za kilka dobrych posad.

 8. Do kompletu brakuje tylko gorzowskich Ultranowoczesnych. Byłaby paka pod wezwaniem. Nic tylko zaorać Gorzów i las posadzić.Mam nadzieję, że gorzowianie nie będą tak głupi i nie wybiorą ich na kolejną kadencję. Ci państwo już się nachapali.

 9. Polak jest dobra dla Gorzowa to my nie umiemy siegnac po pieniadze wojewodzkie na wazne rzeczy.
  Cez dofinansowala. Kostrzynska. Szpital czerwony oddluzenie i urzadzenie Pet.
  Pociag do Berlina bezposredni nam zrobila nie bylo problemow.
  Marszalek jest laskawa dla Gorzowa.

  Jak sa dobre projekty ma wazne rzeczy to przyznaje kase.

  To nieumiejetnosc wykorzystania tych srodkow przez Gorzow. I przesuwane przetargi. Nie umieja wybrac dobrej oferty czyli firme z Krakowa do Kostrzynskiej albo sciezk nad Klodawka o 5% przekroczylo cene i anulowali bo nie ma pieniedzy. To sa cyrki.

 10. Do Z
  Jaja sobie robisz? Polak i dobra to jak pięść do nosa pasuje. Inna rzecz, że nie zawsze idzie wszystko jak po maśle. Kto zaś założył, ze instytucja wiodąca to tylko przydziela pieniądze i kontroluje? A pomoc i udzielanie wskazówek to co?

 11. chodzący deficyt inteligencji – Mariusz „minister” – porażający w głupocie Patryk „minister” Jaki – elyta

 12. Brakuje tej,tej,tej,jak ona tam no kurde zapomniałem a ha Sibińskiej.

 13. Ten człowiek to tylko dno i wodorosty,za niego platforma utonie.Kończ waść wstydu oszczędz.

 14. Nawet ta pani z tvn24 jakoś tak z niedowierzaniem patrzy.

 15. @Z: „Obejrzyjcie najnowsze ucho prezesaęę
  Po co_ Tyś śmieszniejszy

 16. Wczoraj w Gorzowie były dwa spektakle teatralne. Obydwa – komedie.
  Pierwszy – klasyk, drugi – szmira.
  Widownia pierwszego – na poziomie, drugiego – też na poziomie: tyle że leminga.

  Pierwszy: „Dobry Wojak Szwejk idzie na wojnę”.
  Drugi: „Zły Grzesiek Shrek jedzie wciskać kity”.

 17. bonk: nie wszyscy mający wyższe wykształcenie mogą się poszczycić podstawowym – ja wiem, że cierpisz na różnorodne deficyty inteligencji, zawzięcie szukasz jej na tym forum, nawet twoje klony sulecin-skie wspak czyli nicelus, pod różnymi postaciami nie wyleczą twojej małostkowości.
  Bóg z tobą, Honor już dawno straciłeś, a Ojczyznę zamieniłeś na NRD.

 18. W Zielonej Górze już Schetynę nie przyjmują. Wiedzą, że to partia schodząca. Dla miasta żaden zysk. Nie ma co w nią inwestować. Tam hołubią Gowina, to jest inwestycja. W Gorzowie Platforma przespała dobre czasy, a teraz Polakowa stare kotlety serwuje, żeby się gorzowianie do reszty potruli.

 19. @Z
  Poczytaj sobie jaka to Pokakowa „dobra” http://gorzow.com/informacje/70244/ i nie pisz już bzdur. Dodam jeszcze ze urzad marszalk. zakupil sprzet tydzietydzizantydzietydzizanza temu za 8 mln bez wkladu wlasnego szpitala w zielonce, ktory nie jest juz szpitalem wojewodzkim a akademickim. A uns miasto musi sie dorzucac do PET za 1,7 mln. szpitalowi podleglemu u.marszałkowskiemu. BRAWO👏

 20. PO prostu chce się płakać a raczej wyć widząc tych sprzedajnych niby gorzowskich POsłów z PO w otoczeniu Szetino i tej persony z Zielonej Góry co to z Gorzowa zrobiła miasteczko !!!

 21. Schetyna chce zrobić gorzowianom z Zielonej Góry Warszawę. PO dyrektywach z Zielonej Góry Gorzów zawsze rzyga.

 22. oj Grzesiu Grzesiu, zlykwyduj ty lepiej te całe peło. Nie dość dobrze dostaliście lanie w wyborach parlamentarnych? ok, będzie poprawka w wyborach samorządowych. Ma zielonogórska „elyta” jakieś pytania?

 23. A pięknej posłanki nie było? Eh, chyba jakieś promocje były w centrach odnowy i perfumeriach więc póki jest mandat i kasa po co się wysilać. Będą wpisywać na listy to się miesiąc wcześniej z balonikami polata.

 24. Kwintesencja sprzedajnego Gorzowa. Platforma obywatelskiego wstydu.

 25. ula: „Upadłe anioły”.

  Towarzysze ZDRAJCY musieliby kiedykolwiek nimi być. Prędzej upadłe diabły, czyli diabły od urodzenia, upadłe od postępków z życia.

 26. Niemiecki polityk, ZDRAJCA Polski, przedstawiciel mniejszości etnicznej w Polsce Tusk o „tenkraju”:

  „W dalekiej Azji spotkania z przywódcami USA, Chin, Indii, Kanady, Japonii i ASEAN. W kuluarach także pytania o Polskę w związku z marszem narodowców. Bez złudzeń: reputacyjna katastrofa. Może nie wszyscy się tym przejmują, ale ja tak”.

  Paweł Kukiz, polski PATRIOTA o ZDRAJCY Tusku:

  „Reputacyjna katastrofa”, panie Tusk, to taki Polak – szef Rady Europejskiej, który zamiast bronić jak lew swojej Ojczyzny, zamiast jak najszerzej komunikować, że skandaliczne hasła były tylko MARGINESEM na Marszu Niepodległości i mocno zaprotestować przeciw określaniu Polaków mianem faszystów, podsyca antypolskie postawy i uwiarygadnia atakujące nas media epatując „troską o stan demokracji” i „niepokojem w związku z radykalizacją postaw w Polsce”…

 27. ktoś kto ma wyższe wykształcenie – to do ciebie nicelus/bonk – nie koniecznie posiadł podstawowe

  Faszystowskie metody ZDRAJCA-PATRIOTA – może zafundujesz faszystowski elemencie IV Rzeczypospolitej „kryształową noc” wszystkim, którzy wg ciebie mają inną wizję Polski niż ty?

  to już przestaje być śmieszne – nawołujesz do nienawiści, siejesz zło i burzę – opamiętaj się bonk.

 28. panie bonk proszę mi na tym forum wyjaśnić co oznacza wg pana słowo użyte przez pana „ZDRAJCA Polski”, sądząc po użyciu Wielkich liter ważniejszym dla pana słowem jest ZDRAJCA.

  SJP podaje:
  zdrajca
  1. «ten, kto zdradza swój kraj, naród itp.»
  2. «ten, kto odstępuje od wyznawanych ideałów, wartości itp.»
  3. «o kimś, kto oszukuje kogoś»

  więc, panie bonk proszę mi tu na tym forum wyjaśnić użycie słowa ZDRAJCA wobec Przewodniczącego Rady Europejskiej pana Donalda Tuska, obywatela Rzeczypospolitej.
  Czym wg pana wypełnił pan Tusk punkt 1, czym punkt 2, czym punkt 3.

  Mam nadzieję, że administrator tego forum, zwróci szczególną uwagę na pańskie wpisy i zgodnie z prawem zablokuje pański adres IP.

 29. Tusk nie zdradził.On nigdy nie czuł się Polakiem.Sam przecież stwierdził że „polskość to nienormalność” on jest „Kaszubem z doświadczeniami polskimi”

 30. W sobotę we Francji Karl Lagerfeld zaatakował Angelę Merkel w TV u Thierry Ardisson na C8:
  „Nie można, nawet w odstępie dziesięcioleci, milionów Żydów zabić, a później pozwolić wejść milionom ich największych wrogów.”

 31. czuć, panie ek/nicelus/bonk to od pana smrodem rac i haseł nie mających nic wspólnego z Bogiem, Honorem i Ojczyzną, nawet jakbyś pan krzyczał z siłą setek decybeli nie zmieni to faktu, że nie masz pan pojęcia o czym pan wrzeszczysz!.

  Przypominam!
  Obywatel Polski do czasu udowodnienia winy i wydania prawomocnego wyroku sądowego, jest chroniony przez państwo i uznawany niewinnym, więc nie ma najmniejszego znaczenia jak się ktoś czuł, jak się czują inni, jak pan się czuje, posądzanie kogokolwiek o zdradę, nie jest tylko widzimisię, jest nieodpowiedzialne, jak nawoływania do przestępstwa, którymi są pańskie wpisy.

  Lincz odbywający się na tym forum ma znamiona przestępstwa, mam nadzieje, że administrator tego forum udostępni z urzędu, odpowiednim organom tego państwa dane z IP delikwenta, o wyżej wymienionych pseudonimach.

 32. Przypominam!
  Obywatel Polski do czasu udowodnienia winy i wydania prawomocnego wyroku sądowego, jest chroniony przez państwo i uznawany niewinnym, więc nie ma najmniejszego znaczenia jak się ktoś czuł, jak się czują inni, jak pan się czuje, posądzanie kogokolwiek o zdradę, nie jest tylko widzimisię, jest nieodpowiedzialne, jak nawoływania do przestępstwa, którymi są pańskie wpisy.

  Lincz odbywający się na tym forum ma znamiona przestępstwa, mam nadzieje, że administrator tego forum udostępni z urzędu, odpowiednim organom tego państwa dane z IP delikwenta, o wyżej wymienionych pseudonimach.

 33. prokura napisał(a):
  14.11.2017 o 23:00

  Mój komentarz oczekuje na moderację.

  i to jest ciekawe, że rasi s towskie komentarze bonk/nicelus/ek ukazują się bez cenzury

 34. chciałbym podziękować pani premier, że łamała prawo na rozkaz pana prezesa – dziękujemy ci Beato za dwa lata łamania prawa z taką determinacją.

 35. do prokura
  Jestem moherem ,oszołomem ,
  faszystą ,świnią ,homofobem…
  chcesz coś dodać?nie hamuj się.Mnie ten lewacki bełkot nie rusza

 36. Andrew T. – „Grzegorz Białozęby …”

  Czerwony kapturek by powiedział:
  „Babciu dlaczego masz takie duże zęby?”

 37. Jeden z komentarzy do wpisu ZDRAJCY Tuska:

  jeżeli Tusk rozumie po angielsku tak, jak mówi, to informacja o rzekomym zainteresowaniu w Azji marszem w Polsce musi być f a k e-newsem.

 38. Zresztą ZDRAJCA Tusk notorycznie mija się z prawdą, dlaczego więc tym razem ten KŁAMCA miałby postąpić inaczej?

 39. „Zdaniem mędrca Tuska jeden transparent, gdzieś tam ginący pośród tysięcy innych, może być głównym elementem, na podstawie którego można ocenić wartość potężnej manifestacji. To tak, jakby patrząc na dotychczasową postawę Tuska w Brukseli uznać, że każdy Polak tam pracujący jest, jak określił Jacek Saryusz – Wolski, szmatą”.

 40. przepraszam ek, czy ja nazwałem cię tak jak sam się nazwałeś, nie – nigdy nie użyłem słów jakich się domagasz, nie dzielę nas polskich obywateli na prawaków i lewaków, nie nawidzę mowy nienawiści zwłaszcza w komentarzach,
  życzę powodzenia w klonowaniu się

 41. walić bonk’a w łeb młotkiem, a ten bredzi jak nicelus, ek i reszta klonów.

 42. nicelus: „Dziękujemy, już jest 45%.”.

  W mniemaniu leminga kameleona, sugerującego – patrząc po sobie – niezasadnie innym kameleonizm – jest to 15%. Dlaczego? 45% : 3 klony.
  Swoją drogą ciekawe, ile wyjdzie kameleonowi totalniakowi, jak zsumowane procenty totalnej opozycji podzieli przez ilość własnych klonów. Obstawiam, że pójdzie to już w promile…

 43. Shreku opowiada dowcipy dla lemingów.

  Olejnik pytała lidera Platformy O. o ostatni sondaż CBOS, w którym PiS ma poparcie na poziomie 45 proc., a PO 17 proc.

  Shreku wypalił:
  „Dlatego że CBOS jest rządową instytucją, podległą KPRM, dlatego że ankieterzy chodzą po domach… Zawsze w ten sposób preferowany jest wynik partii rządzącej i bardzo często na spotkaniach słyszę, jak ludzie mówią, że pytanie na kogo będą głosować, mówią dla świętego spokoju że będą głosować na PiS bo nie mają zaufania do tych, którzy przeprowadzają te ankiety”.

  „To tłumaczenie jest niepoważne” – odpowiedziała dziennikarka.

 44. Jeszcze jeden żenujący żarcik tow. przewodniczącego:

  Olejnik zapytała Schetynę, czy nie lepiej było, aby opozycja wystawiła na kandydata prezydenta w Warszawie osobę, która nie była zamieszana w aferę reprywatyzacyjną.

  Schetyna: Platforma nie była zamieszana w aferę reprywatyzacyjną.

  Olejnik: Jak to?

  Schetyna: Tak to.

 45. Jeszcze cytat o „reputacji” ZDRAJCY Tuska:

  „Reputacja, to jedno ze słów, oprócz takich, jak prawda, przyzwoitość, maniery, godność, wierność, uczciwość, prawość, honor, od których Tusk powinien się trzymać z daleka. Tak samo, jak od Polski.”

 46. przyczepiłeś się klonie bonka nicelus, że napisałem nie nawiedzę, no cóż do czegóż to można się przyczepić, oczywiście powinno być nienawidzę jednakże spacja się zaplątała, miała prawo, kontekst jest zrozumiały, jedynie ty i twoje klony nie potrafią zrozumieć i z Bogiem na ustach i pianą w ustach walicie na oślep – Jarosław wam za mało płaci?

 47. ku przypomnieniu i przestrodze

  czuć, panie ek/nicelus/bonk to od pana smrodem rac i haseł nie mających nic wspólnego z Bogiem, Honorem i Ojczyzną, nawet jakbyś pan krzyczał z siłą setek decybeli nie zmieni to faktu, że nie masz pan pojęcia o czym pan wrzeszczysz!.

 48. @ bonk – „Schetyna: Platforma nie była zamieszana w aferę reprywatyzacyjną.”

  W myśl zasady, jak cię złapią za rękę, mów, że to nie twoja ręka.

 49. Shreku: „Platforma nie była zamieszana w aferę reprywatyzacyjną.”

  Trochę racji w tym jednak jest. Być zamieszanym to jednak nie to samo, co być w pełni odpowiedzialnym.
  Platforma O. zaplanowała, zorganizowała, przygotowała i przeprowadziła całą aferę reprywatyzacyjną. To jej dziecko, od poczęcia do – miejmy nadzieję że rychłej – śmierci.

 50. bonk co ty pier dolisz – kłamstwo za kłamstwem
  nuicelujek – europosłowie poraz ostatni wyszli z sali plenarnej posiedzeń – już nigdy nie zostaną wybrani.

 51. Lista HAŃBY Platformy O.
  ZDRAJCY Polski:

  Michał TW „Znak” Boni
  Róża Maria Barbara Gräfin von (z Polski) Thun das Pancerfaust und Hohenstein von Holzkohle
  Danuta „Nadęte babsko! Komuszka” Hübner
  Danuta „podpis i na lotnisko” Jazłowiecka
  Barbara „Elbląg/Ełk” Kudrycka
  Julia „Dorsz 8,80 pln” Pitera

 52. To miasto schodzi na psy przez nieudolność wójta, który nawet wiochą zarządzać nie potrafił! Przestańcie chrzanić, że to przez Polakową lub PO. Tu rządzi wójt i PiSem. I niczego nie potrafi doprowadzić do końca. Podobierał sobie bezmózgich kolesiów na stanowiska decyzyjne i sobie rządzą jak potrafią. Przez to tracimy unijne dotacje, wnioski sa odrzucane bo tworzą je jakieś niedoróbki, wszystko się wali. Zielona Góra połączona teraz z gminami się śmieje. Bo jest największym miastem w Regionie. Gorzów też miał na to szansę, ale obecny prezydent (mentalnie jednak nadal wójt) był pierwszym hamulcowym dla rozbudowy Gorzowa. Więc nie kierujcie swego jadu do PO lub Polakowej tylko do tego wiecznego chłopca wójta!

 53. Wiedza przychodzi bardzo powoli. Lemingi, do których w końcu przyszła, nie odeślą jej z powrotem. Taką mam nadzieję.

 54. @ hrabonszcz – „Hehehehe – sama elita gorzowskie polityki. Dzięki takim tuzom to miasto schodzi na psy..”

  Wiedza dla wyborców PO to jedynie 20%. Liczy się wygląd 40% i nazwisko 40%. Jest to wiadomość z pierwszej ręki, gdyż tak twierdzi radna z PO:
  https://www.youtube.com/watch?v=-12Ue41hEIg

 55. Paweł Kukiz o ZDRAJCACH z Platformy O.:

  „Powiem wam jedno, kapusie platformiane – Hańba Wam! Sprawy polskie załatwia się w Polsce; skoro nie potraficie – won z Polski. Postarajcie się o azyl polityczny, status uchodźcy, czy co tam chcecie i zostańcie w tej Brukseli czy Strasburgu. Mieliście, uchole, osiem lat na zmianę ustroju. Więc teraz nie płaczcie”.

  Zgadzam się. ZDRAJCY precz z Polski!

 56. Miałem dawno temu kumpla, który został porzucony przez rozum, szalał z rozpaczy, aż pewnego razu jego sędziwy wuj udzielił mu następującej rady:
  Ty bratanku masz w oczach obraz swej partii PiSd, kiedy jest pięknie ubrana, wymalowana i pachnąca, a teraz zamknij oczy i wyobraź sobie coś takiego — poranek, partia wstaje nieumalowana, rozczochrana, z gęby, jak to o poranku niezbyt miło pachnie, partia idzie do kibla i zaczyna walić kloca: czerwienieje, stęka, smród jak diabli………
  JAK BOGA KOCHAM POMAGA!!!! Polecam można się wyleczyć z PiSd.

 57. ZDRAJCY idźcie precz!
  Trzymajcie się jak najdalej od tych, których zdradzacie!

  Etykietki ZDRAJCÓW już się nie pozbędziecie.
  Słownik synonimów powinien zostać uzupełniony:
  zdrajca – człowiek Platformy O.

 58. „Zachowanie i język posłów PO i ich koalicjantów w PE jest nie do zaakceptowania. To mowa kłamstwa, która uderza w PL, Polaków i nasze prawo wyboru. Gdzie szacunek dla demokracji?” – napisał Prezydent RP Andrzej Duda

 59. „Miałem dawno temu kumpla, który został porzucony przez rozum, szalał z rozpaczy, aż pewnego razu jego sędziwy wuj udzielił mu następującej rady:
  Ty bratanku masz w oczach obraz swej partii Platformy O., kiedy jest pięknie ubrana, wymalowana i pachnąca, a teraz zamknij oczy i wyobraź sobie coś takiego — poranek, partia wstaje nieumalowana, rozczochrana, z gęby, jak to o poranku niezbyt miło pachnie, partia idzie do kibla i zaczyna walić kloca: czerwienieje, stęka, smród jak diabli…”.

  Jest poranek, więc teraz otwórz oczy!

  Co widzisz? Coś zupełnie innego! Platforma O. jest wciąż „pięknie ubrana, wymalowana i pachnąca”.
  Nie w głowie jej iść do toalety. Nie stęka, tylko powabnie szepce, a wszędzie unosi się ekscytujący zapach…”.

  Wierzysz w wiarygodność tego obrazu? To obraz prawdziwy, czy zmanipulowany, oszukany? To księżniczka, czy czarownica udająca księżniczkę?
  Nie bądź durniem i nie wierz w tę ściemę! PRAWDY i rzeczywistości szukaj gdzie indziej…

 60. uuu – jaki obrzydliwy plagiat – tylko deficyt inteligencji potrafi zamienić pewne słowa – bonk smród pozostał po twoich wypierdach.
  swoje rady schowaj w cztery litery..

 61. lol napisał(a):
  16.11.2017 o 07:41

  Mój komentarz oczekuje na moderację.

 62. @ lol – „… partia idzie do kibla i zaczyna walić kloca: czerwienieje, stęka, smród jak diabli………”

  Wypisz wymaluj, PO w PE.

 63. Poseł Andruszkiewicz o platformianym ZDRAJCY Lewandowskim:

  „Najbardziej obrzydliwe było powoływanie się na akt samospalenia osoby, która na pewno była w głębokiej depresji (…). Wykorzystywanie problemów osobistych człowieka do robienia polityki na forum międzynarodowym, przeciwko własnej ojczyźnie, jest dla mnie, jako Polaka, obrzydliwe i ohydne. Wytoczył największe armaty przeciwko własnej ojczyźnie i będzie to pokazywane za granicą jako argument, by obniżyć naszą pozycję”.

 64. Krytykują, że Polska ma deficyt budżetowy, a przecież gdyby nie obniżali pozycji Polski za granicą, to Polska miałaby lepsze notowania, płaciłaby niższe odsetki od kredytów i nie miałaby deficytu budżetowego. Pozycja za granicą jest bardzo ważna, bo to są miliardy euro na plus, lub na minus. Niemcy mają dobrą pozycję, więc dostają kredyty na 3%, Polska na 6%, a Grecja na 12%. Dlatego Niemcy biorą kredyty i pożyczają pieniądze Grecji, aby Grecy kupowali Niemieckie towary.

 65. Skutecznie obniżając reputację Polski w świecie totalna opozycja z PO strzeliła sobie w kolano. Rano posłowie PO mieszali z błotem Polskę i głosowali przeciwko niej. Strzał odbił się rykoszetem i efekt uboczny był taki, że wieczorem Polska przegrała nieznacznie, bo tylko 6 głosami sprawę EXPO w rządzonej przez PO Łodzi. Rząd PiS wspólnie z łódzkim samorządem PO przez 2 lata ciężko pracowały nad tą kandydaturą i była ona zdecydowanie najlepszą. Przegrała minimalnie jedynie z tego powodu, że posłowie PO w europejskim parlamencie rozpowszechniali faszystowski obraz Polski.

 66. Kretyni bronią idiotów podpierając się opinią zdrajcy.

 67. jaką sieczkę trzeba mieć z mózgu zrobioną, by wypisywać te niestworzone rzeczy, nicelus?

 68. Niemcy pożyczają pieniądze Grecji, aby Grecy kupowali Niemieckie towary. To samo co Niemcy robią z Grekami, robią też Chińczycy z Amerykanami.

 69. Sfrustrowany „krul Ełropy” Tusk:

  „Alarm! Ostry spór z Ukrainą, izolacja w Unii Europejskiej, odejście od rządów prawa i niezawisłości sądów, atak na sektor pozarządowy i wolne media – strategia PiS czy plan Kremla? Zbyt podobne, by spać spokojnie”.

  W oryginale wpis zapewne zaczynał się tak:

  „Achtung! Ostry spór…”.

  Dziwaczna ta frustracja, choćby z uwagi na te zdjęcia:

  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/pictures/2014/10/21/830/460/molo.jpg
  http://niezalezna.pl/imgcache/750×430/c/uploads/still2016/147678019414006887761.jpg

  I przykładowy mem, jakże oddający rzeczywistość:

  http://cyklista.files.wordpress.com/2013/06/0_0_0_376342193_middle.jpg

 70. Sfrustrowany „krul Ełropy” Tusk:

  „Alarm! Ostry spór z Ukrainą, izolacja w Unii Europejskiej, odejście od rządów prawa i niezawisłości sądów, atak na sektor pozarządowy i wolne media – strategia PiS czy plan Kremla? Zbyt podobne, by spać spokojnie”.

  W oryginale wpis zapewne zaczynał się tak:

  „Achtung! Ostry spór…”.

  Dziwaczna ta frustracja, choćby z uwagi na te zdjęcia:

  media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/pictures/2014/10/21/830/460/molo.jpg
  niezalezna.pl/imgcache/750×430/c/uploads/still2016/147678019414006887761.jpg

  I przykładowy mem, jakże oddający rzeczywistość:

  cyklista.files.wordpress.com/2013/06/0_0_0_376342193_middle.jpg

 71. No właśnie. Czy obecna władza jest tylko głupia, czy może jeszcze gorzej?

 72. Premier Beata Szydło o ZDRAJCY Polski, niemieckim polityku Tusku:

  „Donald Tusk jako szef Rady Europejskiej nic dla Polski nie zrobił. Dzisiaj, wykorzystując swoje stanowisko do ataku na polski rząd atakuje Polskę”.

  Frustracji nie ma co się dziwić. Do „tenkraju” przyjeżdża publicznie tylko na wezwania prokuratury, a po zaproszeniu na uroczystości odzyskania niepodległości i wproszeniu się do składania wieńców – został umieszczony w odległym, wstydliwym miejscu na trybunie honorowej a następnie wygwizdany.

 73. bonk piąta kolumno, mam nadzieję, że ukradniesz krzesło i będziesz siedział

 74. Tusk 2.0:

  „Twórca państwa teoretycznego z ch…, d… i kamieni kupą na pierwszym planie, premier rządu oddający śledztwo w sprawie największej powojennej katastrofy służbom innego państwa, kumpel „Mira” z dzikiego kraju, słońce Peru, prorok zielonej wyspy, której nigdy nie było, partyjny przełożony Hanny Gronkiewicz-Waltz w czasach rozkwitu mafii reprywatyzacyjnej, ojciec Józia Bąka, który w okolicach Amber Gold sam ze sobą robił wywiady itp. itd.”

 75. Trafny wniosek o Tusku 2.0:

  „Tłumu nie porwie, tłumoka może”

 76. Za posłanką Krystyną Pawłowicz:

  „Polacy, ALARM!
  Zbliża się grudzień, ulubiony miesiąc obcych dla organizowania przeciwko nam zamachów i puczów.
  Wygląda na to, że maltańsko-niemiecki przedstawiciel w Radzie Europejskiej zrobił ku temu kolejny krok.
  Patrioty dla Polski też mu się nie podobają?
  Zbyt prawdopodobne, by spać spokojnie”.

 77. boisz się Tuska, czy kaczora Donalda? bój się Gufiego – ci z kreskówek chcą obalić rzond, zrozum matole, że w wyborach – jednak zwieracz ci puścił…

 78. T u s k walnął kijem w klatkę a małpy p i s o w s k i e rejwach podniosły, trzeba dalej walić w klatkę to się zagryzą, jeboot w klatkę, a małpa bonk będzie szczuć.

 79. ZDRAJCOM:

  „Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z Ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła”.

  Stefan Żeromski

 80. W ten weekend mieliśmy kilka tysięcy faszystów, nazistów uzbrojonych w biało-czerwone flagi na ulicach i skoczni narciarskiej w Wiśle. Tym razem już tylko ok. 70 km od Auschwitz-Birkenau.
  Kiedy posiedzenie Parlamentu Europejskiego i kolejna rezolucja mająca obrazić Polaków?

  Źródło: niepoprawni.pl

 81. Julian Tuwim „do prostego człowieka”

  Gdy znów do murów klajstrem świeżym
  Przylepiać zaczną obwieszczenia,
  Gdy „do ludności”, „do żołnierzy”
  Na alarm czarny druk uderzy
  I byle drab, i byle szczeniak
  W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
  Że trzeba iść i z armat walić,
  Mordować, grabić, truć i palić;
  Gdy zaczną na tysięczną modłę
  Ojczyznę szarpać deklinacją
  I łudzić kolorowym godłem,
  I judzić „historyczną racją”,
  O piędzi, chwale i rubieży,
  O ojcach, dziadach i sztandarach,
  O bohaterach i ofiarach;
  Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
  Pobłogosławić twój karabin,
  Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
  Że za ojczyznę – bić się trzeba;
  Kiedy rozścierwi się, rozchami
  Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
  A stado dzikich bab – kwiatami
  Obrzucać zacznie „żołnierzyków”. –
  – O, przyjacielu nieuczony,
  Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
  Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
  Króle z panami brzuchatemi;
  Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
  Gdy ci wołają: „Broń na ramię!”,
  Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
  I obrodziła dolarami;
  Że coś im w bankach nie sztymuje,
  Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
  Lub upatrzyły tłuste szuje
  Cło jakieś grubsze na bawełnę.
  Rżnij karabinem w bruk ulicy!
  Twoja jest krew, a ich jest nafta!
  I od stolicy do stolicy
  Zawołaj broniąc swej krwawicy:
  „Bujać – to my, panowie szlachta!”

 82. Senator Platformy O. Libicki o ZDRAJCY Tusku:

  „Polski premier jest de facto głową Unii Europejskiej i z punktu widzenia prestiżu, jest to dla Polski cenne. Uważam, że interesy polskie są lepiej reprezentowane”.

  Celna odpowiedź posłanki PiS Małgorzaty Gosiewskiej:

  „Może i jest to GŁOWA Unii, ale chyba BRAKUJE JEJ MÓZGU. Mówimy o polityku, który okazywał swoje uczucia do Władimira Putina, a było to rok po rosyjskim ataku na Gruzję i trzeba było być ślepym, aby nie widzieć, kim jest Putin”.

 83. ZDRAJCA Tusk ma poparcie i to jakie!

  Płatny UB-cki KAPUŚ ramię w ramię ze ZDRAJCĄ, czyli TW Bolek pisze (kapuściana „polstrzyzna” oryginalna, bez korekt):

  „Nie mozna tak dalej .wszystko z czym sie nie zgadzamy całkowicie ujawniamy publicznie na świat by nie łączono nas z ta opcją . szczere wierne poparcie dla Pana Tuska .”

 84. @bonk nie zbanowali twojego IP?, dziwię się szczerze się dziwię, słowa, których używasz – podłe – podlegają pod kodeks karny, czego ci życząc żegnam.

  co więcej administrator i właściciel tego forum także podlega pod ten sam kodeks karny.

 85. „Zgodnie z pierwszym paragrafem artykułu 212 kodeksu karnego każdy, kto pomawia inną osobę lub grupę osób o postępowanie lub właściwości, które mogą ją poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Zgodnie z jego paragrafem drugim, jeśli sprawca dopuszcza się tego czynu za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.”

 86. Kameleoni, ptasi móżdżek pseudoprawniczy powinien wiedzieć w pierwszej kolejności, że warunkiem sine qua non pomówienia jest posługiwanie się NIEPRAWDĄ.

  Wyszukanie czegoś w necie i bezrefleksyjne powielenie (tym razem ze strony Gazety Prawnej) – mecenasa z nikogo nie uczyni…

 87. przecież posługujesz się NIEPRAWDĄ, czyż nie – chociażby „ptasi móżdżek” – to wystarczy niedouczony gnomie, radzę sie uspokoić i nerwy meliską koić, z Bogiem bonk.

 88. Nie mam żadnego wpływu na to, że ktoś SAM z siebie poczuwa się do określenia: „kameleoni, ptasi móżdżek pseudoprawniczy”.
  Widocznie tak po prostu jest, a skoro tak – to jest to PRAWDA…

 89. Prokuratura zajmie się ZDRAJCAMI:

  Art. 129. Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 90. bonk napisał:

  Prokuratura zajmie się ZDRAJCAMI:

  Art. 129. Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

  Czekam szczególnie na zdrajców z PiS

 91. Szczery Schetyna: „Przyzna pan, że partia rządząca, która nie ma z kim przegrać, rujnuje Polskę od dwóch lat”.

  Shreku sam przyznaje, że PiS nie ma z kim przegrać. Brawa za szczerość!

Dodaj komentarz