Jacek Wójcicki odpowiada ekologom

08:35

27 listopada 2017

Kamil Hypki

z-ca redaktora naczelnego  kierownik działu informacji   +48 68 455 55 03

Prezydent Gorzowa kontra ekolodzy. Stowarzyszenie Zielone Miasto chce pozwać Jacka Wójcickiego za jego słowa pod adresem środowisk protestujących przeciwko przebudowie ulicy Kostrzyńskiej. Inwestycja oznaczać będzie konieczność wycinki drzew. W związku z protestami ekologów i przeciągającymi się procedurami, wykonawca odstąpił od umowy. Prezydent zarzucił ekologom, że to wina ich protestów.

Zdaniem Wójcickiego ekologom zależy, by inwestycja nie doszła do skutku. Jego zdaniem może to być element kampanii przedwyborczej.

Ekolodzy ze Stowarzyszenia Zielona Miasto przekonują, że to nie ich działania doprowadziły do zerwania kontraktu przez wykonawcę inwestycji. Ich zdaniem powodem były błędy miejskich urzędników.

7 myśli na temat “Jacek Wójcicki odpowiada ekologom”

 1. Koło ekologów to oni nigdy nie stali. No może koło dawnych kolegów z kampanii wyborczej. Czego się nie robi dla zawisci. Z czego żyją ci ekolodzy?

 2. tak jak nie popieram Prezydenta tak w tej sprawie popieram go z całych sił

 3. lokalna totalna opozycja
  czyli plucie jadem na prezydenta na fejsbuku

  od samego początku
  grupa zwolenników poprzednika.

 4. Jacek Wójcicki, przyjemna zaraza, która toczy miasto, a ono o tym nie wie. I się nie dowie, bo umrze.

 5. Moim skromnym zdaniem, sprawa ekologów to najzwyczajniej w świecie zemsta mieszkających tam obywateli, których domy miały być odkupione a nie zostały. Po zmianie planów co do ul. Kostrzyńskiej zaczęła się „jazda bez trzymanki”. LdM chciały się wybić i zabłysnąć, a skończyło się przesunięciem robót i kompletną klapą! Chcieli się odgryźć Jackowi Wójcickiemu i tak zrobili, tylko kto na tym cierpi? My wszyscy! I co tu jest winien Prezydent? Radni teraz wygadują głupoty na antenie radia a sami przecież głosowali za tym, aby Kostrzyńska była wykonana w wersji „oszczędniejszej”. Brak słów…

 6. @korniczek Jedna mieszkanka, jedna. Reszta mieszkańców długo czeka na wycinkę.

Dodaj komentarz