Jan Kaczanowski o starcie w przyszłorocznych wyborach: Jest jeszcze sporo do zrobienia

10:10

7 grudnia 2017

Iwona Krawczyk

Jan Kaczanowski rozważa ponowny start do gorzowskiej Rady Miasta w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Jak sam mówi, głosy mieszkańców wskazują, że jest jeszcze sporo spraw, w których mógłby pomóc. Ostatnio Jan Kaczanowski zaangażował się w pomoc mieszkańcom Górczyna, protestującym przeciwko budowie stacji paliw:

Inną sprawą, w którą angażuje się Jan Kaczanowski jest budowa stadionu lekkoatletycznego przy ul. Krasińskiego. Dzięki rządowej dotacji ma się udać taki stadion, z którego będą też mogli korzystać piłkarze Warty- mówi Jan Kaczanowski.

 

Decyzję o starcie w przyszłorocznych wyborach Jan Kaczanowski ogłosi wiosną.

13 myśli na temat “Jan Kaczanowski o starcie w przyszłorocznych wyborach: Jest jeszcze sporo do zrobienia”

 1. „Jest jeszcze sporo do zrobienia” co należy rozumieć, że jest jeszcze sporo do zarobienia w postaci diet za obecność na sesjach. To taka bezodsetkowa linia kredytowa na cztery lata.

 2. Radny z PO pijany ucieka przed policją …..Robert S. lekarz rodziny z Zielonej Góry .Wstyd dla tego miasta.

 3. Panie Kaczanowski, oszczędź pan sobie wstydu i daj już sobie spokój z tą radą. Wszyscy wiemy, że nie liczy się dla pana dobro mieszkańców, lecz dobro własne.

 4. @Były wyborca PO
  „…dla tego miasta…” – Zielonej Góry – wstyd, człowieku? czy ty masz wszystkich w domu, co ma miasto do jednego człowieka? nawet, jak jest partyjny?

 5. Jeden z aktywniejszych radnych w naszej radzie, taka jest prawda.

 6. Niech Pan się nie przejmuje i nie patrzy na nic i robi swoje. Gdyby nie Pan wiele spraw dalej by stało w miejscu.

 7. Radny nie lubi krytykanctwa, tj. krytykować, aby talko krytykować. Radny uwielbia gawędzenie, tj. mówić aby tyko dużo mówić i nikomu nie zaszkodzić. Drugi gawędziarz ludowy rodem z okresu Władysława Gomułki. Pierwszy to Władysław Komarnicki.

 8. @Zibi – „Gdyby nie Pan wiele spraw dalej by stało w miejscu.”

  Gdyby nie krytykanctwo radnego Kaczanowskiego et consortes, to sprawa dekomunizacji byłaby już dawno w Gorzowie załatwiona i nie stała w miejscu. Komusze miasto, gdzie większość radnych jest przeciwna ustawie sejmowej uchwalonej głosami wszystkich ugrupować w Sejmie, za sprawą między innymi radnego Kaczanowskiego dało plamę na całą Polskę!

 9. Piotrowicz-komuna pisowska.
  nicelus ruski agent na ziemiach zachodnich.

 10. Panie Janku to Pana widać na osiedlach szkołach stadionach pomagajacego jeśli jest taka możliwość
  Musi Pan wystartować ponownie pan nie jest po to jak co nie którzy, wszedł jeden z drugim pod pseudonimem nieporozumienie podam przykład radny A……… załatwił stadion i dostał kopa to nie są ludzie którzy patrza na dobro całego społeczeństwa 100lat panie Janie

 11. Panie Janku dziękuję w swoim imieniu i myślę że pozostałych osób za pomoc w przeforsowaniu sprawy stacji paliw. Zawsze można liczyć na pomoc z Pana strony. Nie warto słuchać obraźliwych opini bo jak świat światem zawsze będą Ci co tylko narzekają ale nic od siebie nie dają.
  Pozdrawiam i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.
  Ewa mieszkanka Górczyna.

Dodaj komentarz