Dziś sesja Rady Miasta o hali i stadionie lekkoatletycznym. Radni zapraszają mieszkańców

15:39

1 października 2017

Redakcja Radia Gorzów

Dziś w sali konferencyjnej Przystani Sportów Wodnych przy ul. Fabrycznej odbędzie się sesja gorzowskiej Rady Miasta. Radni chcą usłyszeć od prezydenta informacje o postępach w sprawie budowy hali sportowej i stadionu lekkoatletycznego w mieście. Na koniec ma zostać przyjęte stanowisko dotyczącego obu inwestycji.

Sesje zwołano na wniosek radnych PiS oraz radnej niezależnej Grażyny Wojciechowskiej i mecenasa Jerzego Wierchowicza, szefa klubu Nowoczesny Gorzów.

Radni mieli zajmować się także sprawą urządzenia PET, ale po decyzji miasta o dofinansowaniu zakupu aparatu dla gorzowskiego szpitala, ten punkt nie będzie poruszany.

Początek o godz. 13. Radni zapraszają na sesję mieszkańców.

13 myśli na temat “Dziś sesja Rady Miasta o hali i stadionie lekkoatletycznym. Radni zapraszają mieszkańców”

 1. interesuje mnie tylko Zamknięcie Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

 2. A mnie interesuje cały porządek obrad, a w szczególności „potrzeba zakupu sprzętu medycznego PET dla szpitala w Gorzowie Wielkopolskim – informacja Prezydenta, dyskusja”.

 3. Rada nie potrafiła w wyznaczonym terminie uporządkować sprawy nazewnictwa ulic zgodnie z ustawą, więc teraz zgodnie z ustawą zrobi to wojewoda. Punkt dotyczący nazw ulic jest zbędny.

  Moim zdaniem ulica komunisty „Walczaka”, którego zabito, gdyż uwierzył w niepodległą Polskę, powinna być zmieniona na ulicę „Polskiego żubra”, którego zabito, gdyż uwierzył w Europę bez granic.

 4. Czy w Gorzowie jest już ulica kogoś z Katalonii? Może gdzieś w strefie przemysłowej pasowałaby ulica ojca kombinatoryki i patrona inżynierów komputerowych Rajmunda Llulla?

 5. Nicelus głupi jesteś aż się nie da tego komentować. Jesteś gębą pisu. Co pan prezes kaze tak ma byc. Bez dyskusji.

  W ciemnogrodzie chcesz zyc z wladza ktora nie liczy sie z obywatelami. Zafalszowana nie odpowiadajaca na pytania (Szydlo) tylko nie na temat. Co chca zebys uslyszal i myslal. Lubisz byc oglupiany. I oszukiwany. Oni protesty spoleczne nazywaja ustawkami. Wczorajszy byl bez politykow. Pis to komunizm. Daza do niego.

 6. Sady partyjne tv partyjna propaganda reczne sterowanie gospodarką zasilki zadluzanie panstwa. Naginanie prawa dla wlasnych korzysci. Kaczor kocha socjalizm. Beton. Nie do ruszenia. Brak demokracji.

 7. Jacuś upiecze symbolicznie ciasto . Zakalec…jako symbol zarządzania miastem.

 8. w nagłówku wydarzenia 15:39 1 października 2017 tytuł …dzis sesja…. w tresci Początek o godz. 13. Radni zapraszają na sesję mieszkańców.

  to kiedy ta sesja?? w niedziele o 13.00 po mszy

Dodaj komentarz