Kolejna stłuczka na Zawarciu

20:49

20 grudnia 2016

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

Ostatnie dni pokazują, że zmieniona organizacja ruchu drogowego na Zawarciu wciąż sprawia kierowcom wiele kłopotów.

Około godziny 20:30 na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Kolejowej doszło do stłuczki dwóch aut. Na miejscu przed chwilą pojawił się patrol policji, który wyjaśnia przyczyny kolizji. Ruch jest w tym miejscu utrudniony, ale płynny.

5 myśli na temat “Kolejna stłuczka na Zawarciu”

  1. Stłuczek i wypadków na Zawarciu będzie więcej dzięki przejściu naziemnym miedzy Biedronką a Galerią Nova Park. Jak tabuny ludzi zaczynają wędrować miedzy sklepami to korek aut kończy się jeszcze przed mostem Staromiejskim. A można było zrobić przejście podziemne, ale do tego potrzebnych jest kilka śmiertelnych potrąceń.

  2. nie davpol, to są skutki nieomylności urzędniczej, która spowodowała paraliż miasta w wyniku nieudolnie prowadzonych i nieprzemyślanych inwestycji drogowych, które niestety przeciągnęły się do świąt.
    1. Fabryczną trzeba było zacząć od Netto, Towarowa i tak jest nie przejezdna, krócej by trwał remont skrzyżowania Wawrzyniaka/Fabryczna, a ruch dziś byłby płynny i nie odbywał się poprzez skrzyżowanie Przemysłowa/Kolejowa.
    2. Remont Warszawskiej w połączeniu z Walczaka – to majstersztyk bezmyślności, wyłączenie ruchu tramwajowego na tak długi okres to skandal.

    A to dopiero początek paraliżu szykowanego na 2017/18r.

  3. Wystarczy wylac kubel czerwonej farby i mozna zrobic rondo, jak spod Watrala :-)

  4. bo,temat remontów to nie ten artykuł.Nie ważne z której strony by zaczeli….jeśli przez mnóstwo czasu pracowały tam 2 osoby to teraz mamy efekty,brak nadzoru nad inwestcjami i brak sensownych (dla miasta) kar za opóznienia. A nie przestrzeganie przepisów i nie patrzenie na znaki nie ma nic wspólnego ze świętami czy innymi wydarzeniami ponadnormatywnymi.

Dodaj komentarz