Kolejny etap remontu estakady i kolejne utrudnienia

09:04

6 listopada 2017

Marcin Sasim

Wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpił do kolejnego etapu inwestycji. Rozebrane zostaną nisze i konstrukcja stalowa obok Wildomu pod którą są miejsca parkingowe. W związku z tym konieczne jest zwężenie jezdni ul. Spichrzowej i Nadbrzeżnej na długości robót na odcinku około 45 m między skrzyżowaniem z ul. Młyńską i ul. Garbary.

Na zwężonym odcinku ruch odbywał się będzie wahadłowo i sterowany będzie za pomocą sygnalizacji świetlnej. Prace w tym etapie mają potrwać 2 tygodnie.

W celu ułatwienia kierowcom poruszania się nadal wyznaczone są objazdy. Objazd do ul. Warszawskiej dla kierowców jadących od dworca PKP wytyczony zostanie przez ul. Młyńską i dalej ul. Sikorskiego. Natomiast objazd w kierunku Mostu Staromiejskiego od ul. Składowej i Garbary poprowadzony zostanie przez ul. Nadbrzeżną.

Jedna myśl na temat “Kolejny etap remontu estakady i kolejne utrudnienia”

  1. Aż miło się czyta i patrzy na postępy jak wszystko idzie do przodu. Tak samo pięknie się patrzy jak idą prace na Szczecińskiej jak wyrąbali te badziewie i zarośnięty syf i robią ładną szeroką drogę. Aż się będzie chciało chodzić do parku albo na poligon tymi ładnymi chodnikami na spacery. Wielka szkoda, że na Kostrzyńskiej gdzie rejon wygląda jak za Gomułki dalej gnije bo jakieś niedouczone beztalencia postanowiły dopiec swojemu byłemu koledze. Wielka strata w tej części miasta, stracony czas i możliwości. W Warszawie lokalni politycy z całej Polski biją się o przeforsowanie projektów dla swoich aglomeracji a w naszym mieście trzeba tracić czas na stanie w miejscu bo dopuszczono jakieś histeryczki co odpowiedzialnością za lokalną społeczność nie dorastają do pięt.

Dodaj komentarz