LUW w Gorzowie „przyjaznym urzędem” i pracodawcą wrażliwym społecznie

10:51

2 października 2017

Marcin Sasim

Lubuski Urząd Wojewódzki otrzymał, już po raz trzeci, znak jakości „Przyjazny Urząd”. Autorem wyróżnienia jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości z Katowic. Mówił o tym w Radiu Gorzów dyrektor generalny urzędu Roman Sondej:

LUW otrzymał także wyróżnienie specjalne – „Innowacyjny Urząd”, za rozwiązania w zakresie obsługi klienta.

Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie został uznany także pracodawcą wrażliwym społecznie. Urząd został nagrodzony drugim miejscem w kategorii „Instytucja” w ogólnopolskim konkursie „Lodołamacze” 2017. Konkurs wyróżnia pracodawców, którzy angażują się w pomoc niepełnosprawnym i pokazują, że każdy może być dobrym pracownikiem. Ponad 11% pracowników LUW to osoby niepełnosprawne.

4 myśli na temat “LUW w Gorzowie „przyjaznym urzędem” i pracodawcą wrażliwym społecznie”

  1. i w związku z tym mam pytanie… ilu było uczestników w kategorii Urzędy Wojewódzkie??? Bo jeśli tylko jeden to ta nagroda jest śmiechu warta a dokładnie to 6000 złotych netto. Panie Sondej. To Urząd zapłacił 6000 złotych netto państwowych pieniędzy

  2. Z tego co kojarzę to certyfikat „Przyjaznego Urzędu” przyznawany jest na podstawie przeprowadzonego audytu i analizy metod zarządzania w danej jednostce. Certyfikatu nie otrzymują z zasady wszystkie podmioty, które się zgłosiły (średnio zgłaszających jest ok 60 jednostek) natomiast wyróżnienia specjalne otrzymają jednostki wybitne i wyróżniające się.

    Przydatne linki 😉

    http://www.przyjazny-urzad.org/strona-13
    http://www.lubuskie.uw.gov.pl/aktualnosci/wydarzenia/LUW_przyjaznym_urzedem/idn:17484.html

  3. Jakie to polskie…. zamiast cieszyć się z sukcesu innych to tylko próbuje się to zepsuć. Pytanie kiedy nasz urząd miasta będzie mógł się wykazać jakimś certyfikatem jakości?

Dodaj komentarz