LUW: Wprowadzenie czasowych biletów w Gorzowie zgodne z procedurami

16:06

6 grudnia 2017

Anna Przybylak

Dziennikarka Radia Gorzów

– Zarządzenie zostało wydane przez właściwy organ, zgodnie z jego kompetencjami, nie ma więc podstaw do wydania rozstrzygnięć nadzorczych – tak brzmi odpowiedź z gabinetu wojewody, a dotyczy ona kwestii zgodności z prawem decyzji prezydenta Gorzowa o wprowadzeniu w mieście biletów czasowych miejskiej komunikacji.Przypomnijmy, 29 września Jacek Wójcicki – w ostatnim dniu kursowania miejskich tramwajów, ogłosił, że z uwagi na wprowadzenie komunikacji zastępczej, bilety będą czasowe, tak by pasażerom się wygodniej i ekonomiczniej podróżowało. Tymczasem prawną drogę tej decyzji poddali pod wątpliwość radni klubu „Ludzie Dla Miasta”. Ich zdaniem, prezydent wprowadzenie czasowych biletów dokonał w sposób łamiący procedury i niezgodny z prawem. Przypomnijmy wypowiedź przewodniczącej klubu – Marty Bejnar – Bejnarowicz.

Na szczęście dla mieszkańców okazało się, że prezydent czasowe bilety wprowadził zgodnie z literą prawa. Czasowy bilet od momentu skasowania ważny jest przez 45 minut.

9 myśli na temat “LUW: Wprowadzenie czasowych biletów w Gorzowie zgodne z procedurami”

  1. Jak on tak mógł. Co teraz zrobi radna sabotująca wszystko? Co będzie w następnym odcinku? Co teraz zablokują eldeemy? Zobaczycie w następnym odcinku.

  2. @furia – niczego skutecznie nie zablokują bo musieli by zacząć od zastopowania swojej nieustającej sraczki

  3. Jeśli wojewoda przestrzega prawa jak rząd i prezydent konstytucji, to mam duże wątpliwości. A co na to prokurator ludowy Ziobro?

  4. Przykre to, że LDM poza totalną opozycją wobec własnego prezydenta nic pozytywnego nie proponuje. Kolejne rozczarowanie. Wystarczy jedna kadencja. Pokazali co potrafią.

  5. no to MBB ma coraz mniejsze szanse w wyborach..nie tedy droga

  6. @kolo Mieszkańcy okolic Kostrzyńskiej nigdy jej tego nie wybacza. Rozumu zabrakło albo szatan opętał.

Dodaj komentarz