Mamy najładniejsze świąteczne oświetlenie

16:01

3 stycznia 2018

Anna Przybylak

Dziennikarka Radia Gorzów

Gorzów jest najładniej świątecznie oświetlonym miastem według czytelników „Przeglądu Komunalnego.“ Zajęliśmy pierwsze miejsce w głosowaniu internetowym na łamach portalu. Wyprzedziliśmy takie miasta jak Białystok, Bydgoszcz i Zakopane. Teraz czekamy jeszcze na wyniki konkursu „Świeć się z Energą“, gdzie Gorzów również walczy o miano świetlnej stolicy Polski. Wyniki 8 stycznia.

5 myśli na temat “Mamy najładniejsze świąteczne oświetlenie”

 1. W końcu sukces obecnej władzy!

  Gratulacje. Mamy najładniejsze światełka w nic nie znaczącym rankingu. Już widzę tych inwestorów ściągających do miasta i te rzesze turystów oblegających remontowane nisze, luksusowe samochody na egzotycznych tablicach jadące dziurawymi ulicami.

 2. @Jacuś w krótkich spodenkach: Jakby nie było świecidełek to pierwszy byś biadolił ze nawet w Deszcznie maja ładniej w święta. Ot, lokalny standard

 3. Interpretacja wyników głosowania powinna być inna.
  Nie można napisać, że „mamy najładniejsze świąteczne oświetlenie”, co najwyżej, że „najwięcej głosujących w plebiscycie Przeglądu Komunalnego opowiedziało się za…” albo jeszcze precyzyjniej: „najwięcej głosów w plebiscycie Przeglądu Komunalnego oddano za…”.
  I nie „Przeglądu Komunalnego” tylko „Portalu Komunalnego”.

  Wyniki liczbowe: łączna ilość głosów: 3.036, Gorzów – 1.216.
  Inne miasta przykładowo:
  Przemyśl – 688 (2 miejsce)
  Poznań – 16
  Kraków – 9
  Częstochowa – 6
  Piła – 3
  Sopot – 2
  Warszawa – 0

  Kto widział ten portal nie po raz pierwszy na oczy?

 4. Może tak wielki sukces należy wykorzystać do promocji miasta na świecie?
  Zamiast: pasywnego hasła „promującego” Gorzów „w sam raz” (czyli przeciętnie, nie wyróżniając się niczym specjalnym…), od tej pory używać:

  „Gorzów – komunalnie świecimy najpiękniej”?
  I obok hasła puchar, statuetka, dyplom, czy co tam dostaniemy z tego Portalu Komunalnego. A jeśli nic nie dostaniemy to chociaż wydruk strony internetowej z wynikami.

Dodaj komentarz