Marek Surmacz chce wrócić do gorzowskiej rady

10:11

4 grudnia 2017

Marcin Sasim

Marek Surmacz chce w przyszłorocznych wyborach samorządowych wystartować do gorzowskiej Rady Miasta. Polityk Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział to w Radiu Gorzów.

Jak mówił, w Gorzowie ma więcej do zrobienia niż w sejmiku:

Marek Surmacz dziś jest radnym sejmiku w klubie PiS. W latach 1990–2005 zasiadał w gorzowskiej Radzie Miasta.

35 myśli na temat “Marek Surmacz chce wrócić do gorzowskiej rady”

 1. Niech wraca, ale jako niezależny od PIS-u. Niech sam decyduje co jest korzystne dla mieszkańców Gorzowa, I niech nie uprawia polityki bo to gorzowianom niepotrzebne do życia.

 2. Opozycyjny radny w sejmiku maił być totalnym krytykiem zielonogórskiego zarządu w lubuskiem. Słabe zaangażowanie, żadnej akcji na rzecz Gorzowa, choć by medialnej. Alarm o marginalizacji północy województwa, powinien być codziennie i w każdej sprawie.

 3. Surmacz powinien dać już na luz. Człowiek, który z polityki zrobił sobie sposób na życie nie wnosi do niej nic nowego. Od czasu do czasu zrobić zamieszanie w mediach a ponem do kasy po diety. Nie takich ludzi potrzeba nam w Gorzowie.

 4. w PiS nie ma kadr, więc zwietrzył sobie, że dietę przytuli i w OHP dalej będzie rządził – miasto wolne od PiS

 5. @ot
  A jakie chcesz zalezne od PO? Juz dosc zielonka dla siebie wziela. Stosunek 4:1,wlasnie dzieki PO.

 6. partia PIS mieniąca się ochroną środowiska przed monotlenekiem diwodoru, DHMO (od ang. dihydrogen monoxide) – zaprowadzi nas dzięki temu do szczęśliwości

 7. Od koryta ryja trudno oderwać. Może już czas skończyć z wybieraniem bezproduktywnych starych pasożytów. Czas na młodych!

 8. Mlodzi mlodzi z otwartymi umyslami i cyceia dzislania. Panu juz dziekujemy. Juz dosc nic nie robienia , nie wnoszenia niczego go away….

 9. Jak tylko ktoś skrytykuje PIS to zaraz że jest z PO
  i tak pałeczka sie odbija

  ludzie durni nie myślą
  i myślą tylko o tych 2 obozach okupacji Polski

 10. Jakie głębokie, złote myśli „Z” a’la Rysiek Boney M. lub – po nowemu – Kaśka Money B.!

  „Pałeczka się odbija”.
  „Ludzie durni nie myślą i myślą”.

 11. nic Joseph Bonk nie zrozumiałeś z piskulsona – to się tyczy tych z pislamu przy korycie, a na pewno bohater tego newsa, jest pislamu i jest przy korycie, taki z niego radny, jak donosiciel.

 12. Joseph Bonk: „i przegonić tych ZDRAJCÓW gdzie pieprz rośnie!”
  Albo tam, gdzie góra się zieleni!

 13. @lord – „Tylko patrzeć jak jak na prezydenta wystartuje”

  W Gorzowie na prezydenta nie ma szans. Marek Surmacz już w 2014 startował i mieszkańcy woleli wójta niż ministra. Również Elżbieta Rafalska startowała i przegrała. Ministrowie w Gorzowie nie mają żadnych szans. Nie ten poziom. Gorzowianie wybierają sekretarzy, wójtów, sołtysów itp. Jedną z najlepszych na świecie dyrygentek pogonili, bo woleli mieć orkiestrę mieszaną. To znaczy taką, w której część muzyków potrafi grać, a część nie potrafi.

 14. Marek Surmacz będzie w radzie miasta bardzo wartościowym radnym. Mówię to, mimo iż jestem z zupełnie innej opcji politycznej. J.Synowiec

 15. Jedyny jego plus to to, że nie chce likwidacji Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie, który to Zielona Góra chętnie by przygarnęła.

 16. @Jerzy Synowiec

  Bardzo rozsądnie napisane. Tak zwany pocałunek śmierci. Po takiej rekomendacji Marek Surmacz ma nikłe szanse w PiS i w Gorzowie na jakikolwiek wybór.

 17. PiS zlikwiduje bezpośrednie wybory prezydentów i burmistrzów? „Podobno prezes już zdecydowany” – więc Surmacz już wie że w końcu go rada wybierze, bo wyborcy nigdy nie wybrali – miasto wolne od PiS

 18. czy inspektorzy z PiS zajęli się wykryciem monotleneku diwodoru, DHMO (od ang. dihydrogen monoxide) – w budowlach budowanych w przetargach, stężenie tego związku ma wyjątkowy wpływ na samopoczucie użytkowników.

 19. No proszę, na samą myśl, że Marek Surmacz może się znaleźć w radzie miasta, już jego przeciwników opętało.

 20. JOW- Jednopartyjne Okręgi Wyborcze pis-u -brawo podnóżek pisu kukiz 11.niech was…….pis pochłonie!

 21. Jak ogłosił właśnie WSI48 (dawniej TVN24) cytując GWno:

  prezydenci i burmistrzowie będą „wybierani” podobnie jak przebiegały ostatnie wybory lokalne w Platformie O. czyli jeden kandydat wskazany przez Shreka i głosowanie poprzedzone mailami z instrukcją (pewnie z myślą o „rozumnych inaczej” – więc rozesłane po wszystkich), jak głosować.

  Kandydatów na prezydentów i burmistrzów będzie wskazywał osobiście Prezes w ilości jeden na każde miejsce, a Macierewicz będzie rozdawał głosy, dla ułatwienia z zaznaczonym wyborem tego jedynego, by zminimalizować ryzyko POmyłek.

  GWno czytasz, GWno wiesz! Jakub Sobieniowski – Fak ty (ang: f.u.c.k-you)

 22. Joseph Bonk – g@wno jadasz, g@wno gadasz

  czy inspektorzy z PiS zajęli się wykryciem monotleneku diwodoru, DHMO (od ang. dihydrogen monoxide) – w budowlach budowanych w przetargach, stężenie tego związku ma wyjątkowy wpływ na samopoczucie użytkowników.

 23. Mam zupełnie poważną propozycję – może niech po prostu Prawo i Sprawiedliwość mianuje radnych, wójtów i burmistrzów? Po co tworzyć fikcję wyborów? – napisał na portalu społecznościowym Paweł Kukiz.

 24. Marek Surmacz w Radzie Miasta a małżonka Marka też ? A córka była radna również może chcieć powrócić i z Rady Miasta można zrobić Radę Rodzinna chyba że tylko 1 osoba z rodziny bedzie się ubiegać…..

 25. …i wujek, i jego ciotka, do tego Rysiek i reszta januszy (z tym na bulwarze na czele) – w PiS nie ma kadr, będzie łapanka.

 26. @diablo – „… chyba że tylko 1 osoba z rodziny bedzie się ubiegać…..”

  Dlaczego tylko jedna? Jeżeli ludzie wybierają pana Synowca z Nowoczesnej i panią Synowiec z PO, to niech oboje kandydują. Ludzie powinni mieć wybór. Jedni chcą, by Urzędy Wojewódzkie zlikwidowała Nowoczesna, a inni chcą by urzędy Wojewódzkie zlikwidowała PO. Niech wybierają.

 27. @Z – „Jak tylko ktoś skrytykuje PIS to zaraz że jest z PO”

  Niekoniecznie. Może być też z Nowoczesnej, PSL, SLD, Partii Razem itd., albo po prostu tak zwyczajnie głupi sam z siebie.

 28. @ot – „Mam zupełnie poważną propozycję – może niech po prostu Prawo i Sprawiedliwość mianuje radnych, wójtów i burmistrzów? Po co tworzyć fikcję wyborów? – napisał na portalu
  społecznościowym Paweł Kukiz.”

  Odpowiadam zupełnie poważnie. Gorzów by na tym skorzystał.

Dodaj komentarz