Miasto ogłasza przetarg na świąteczne oświetlenie. Urzędnicy zapowiadają niespodziankę dla mieszkańców

13:27

6 listopada 2017

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

Magistrat szykuje się do okresu świątecznego, w związku z tym ogłoszony został przetarg na dostarczenie, montaż i utrzymanie świątecznego oświetlenia.

Zainteresowanie firmy mogą składać swoje oferty do 13 listopada. Urzędnicy chcą m.in., by ponownie wiele działo się na skwerze pod dawnym Empikiem. O szczegółach rzecznik magistratu, Ewa Sadowska:

Ozdobione zostaną również: plac Starego Rynku, most Staromiejski i ulica Chrobrego:

Magistrat na dostarczenie, montaż i utrzymanie nowego świątecznego oświetlenia chce przeznaczyć 220 tysięcy złotych. Do tego dochodzi ponad 87 tysięcy na utrzymanie iluminacji, które miasto posiada na własność.

7 myśli na temat “Miasto ogłasza przetarg na świąteczne oświetlenie. Urzędnicy zapowiadają niespodziankę dla mieszkańców”

 1. jak przetarg , to wiadomo — były milicjant- sygnalista, już pisze do prokuratury donos o popełnieniu przestępstwa , och sorry , pomyliło mi się ,on nic nie będzie pisał, przecież to PiS u władzy

 2. Urzędnicy zapowiadają niespodziankę dla mieszkańców. ??? Tydzień bez prądu ?

 3. Impre na bulwarze w sylwestra lepiej szykujcie. W zeszlym roku bylo ok.

 4. zaoszczędzi na wyłączonym oświetleniu na Kostrzyńskiej od skrzyżowania z mleczarnią do obwodnicy to może w mieście wydać więcej

 5. hmm…. dzisiaj jest 6 listopada i dopiero przetarg? no niby krotki, bo na dostawy i usługi wisi tylko 7 dni, ale jak się znajdzie ktoś kto się odwoła, albo trzeba będzie unieważnić postępowanie przetargowe, albo cokolwiek innego proceduralnego wyskoczy, a w zasadzie za niespełna miesiąc powinny już te dekoracje świetlne wisieć… nie można było tego przetargu ogłosić i rozstrzygnąć z początkiem września, żeby być przygotowanym, a nie tak na ostatnią chwilę….???? dziwne to wszystko od strony organizacyjnej i tyle!

 6. I to jest atrakcja na miarę GW…. festyn, disco polo, lampki…..

 7. Ma być ładnie na Święta to Trolle narzekają.
  Zapomnieliście już jak za Red Teda wisiały przy Łaźni żaróweczki na kabelkach rodem z Mińska?
  I co podobało się?

Dodaj komentarz