Miasto sprzedało już działki za milion złotych. Co jeszcze planuje na ten rok?

09:33

14 stycznia 2018

Iwona Krawczyk

Sprzedażą dwóch działek w rejonie ul. Kasprzaka zaczął rok wydział gospodarki nieruchomościami w gorzowskim magistracie. Poszły dwie działki przy ul. Łąkowej, w rejonie Kasprzaka. Miejska kasa wzbogaci się dzięki temu o nieco ponad milion złotych. Mówi wiceprezydent Jacek Szymankiewicz:

Z samej sprzedaży działek na ten rok miasto planuje uzyskać ok. 7 mln wpływów. W planach sprzedaży m.in. sporo działek pod budowę domków jednorodzinnych, w tym w atrakcyjnym położeniu w pobliżu Kłodawy.

Działki w sąsiedztwie Kłodawy udało się pozyskać na podstawie porozumienia z miejscowym nadleśnictwem, na zasadzie zamiany nieruchomości. Zanim ruszy sprzedaż działek, zostanie tam wybudowana droga- zapewnia wiceprezydent Szymankiewicz. Działek ma być około stu.

7 myśli na temat “Miasto sprzedało już działki za milion złotych. Co jeszcze planuje na ten rok?”

  1. działki pod domki dla establishmentu

    a dla mieszkańców g..o nie mieszkania

  2. v… a to chyba jeszcze przed niedzielnym rosołem to napisałeś ?!

  3. Chciałbym wiedzieć czym @v (@z, @abc, @Roman Nowak) zaprawia ten rosół – bo efekty są zawsze te same. Mocno musi kopać go w głowę ta przyprawa

  4. Ostatnio gdy miasto sprzedało działkę, to pieniądze przekazało na zakup połowy urządzenia PET, tak że Uniwersytet Zielonogórski nie musiał nic płacić i PET ma w swoim szpitalu.

  5. i co ? wszyscy z tej Kłodawy do Gorzowa będą jeździć przez Wyszyńskiego? wyobraźcie sobie dodatkowe sto aut na wjeździe do miasta. Z Owocowej już nikt nie wyjedzie….

  6. @nicelus

    Jakim cudem mieliby być, skoro całe miasto było niemieckie i nikt z mieszkańców nie posiadał tu nic przed 1945?

Dodaj komentarz