Miasto wsparło ZWKF kwotą 100 tysięcy złotych

13:00

13 września 2017

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

Władze miasta podpisały porozumienie z Akademią Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz Zamiejscowym Wydziałem Kultury Fizycznej w Gorzowie. Uczelnia otrzymała od magistratu 100 tysięcy złotych. Mówi prezydent Gorzowa, Jacek Wójcicki:

– Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym wsparciem – powiedział rektor poznańskiego AWF-u, Dariusz Wieliński:

Otrzymane pieniądze od miasta posłużą rozwojowi Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie. Mówi dziekan, Leszek Zguczyński:

Jednym z inicjatorów wsparcia dla ZWKF-u był wiceprzewodniczący Rady Miasta, Robert Surowiec:

W nadchodzącym roku akademickim, naukę w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie podejmie blisko 300 studentów.

12 myśli na temat “Miasto wsparło ZWKF kwotą 100 tysięcy złotych”

  1. Mam pytanie kiedy pracuje Surowiec w szpitalu on zawsze gdzieś uczestniczy to seniorzy to kasa dla uczelni to stacje benzynowa tak pracuje nasza elita z PO

  2. To sypnął groszem Wójcicki haha na waciki moze starczy 100tys

  3. No to teraz Gorzów będzie się rozwijał !!! Przeciez ta uczelnia kształci samych niezbędnych dla naszego rynku fachowców!!! Dietetyka czy rechabilitacja ? Coż jak zobaczą to potencjalni inwestorzy z branży high tech to z pewnością ulokują w Gorzowie swoje firmy 😛

  4. A kto się Tobą Pawełku na starość zajmie jak nie dietetycy i rehabilitanci? To są akurat bardzo przydatne kierunki patrząc na zmiany demograficzne w Polsce i Gorzowie

  5. Wójcicki dał pstryczka w nos rektor Akademii Gorzowskiej ( która ostentacyjnie zrezygnowała z kierowania pracami komisji do spraw nazewnictwa ulic ) i wsparł poznańską uczelnię ?

    Obym się mylił.

  6. Przyłączam się do pytania yeti. Dlaczego prezes nie w robocie, tylko świeci facjatą do zdjęć? Urlop to, czy wypłata tłustej pensyjki na ładne oczy po partyjnym kluczu? Republika kolesi Made in Poland.

  7. Strefa już czeka na takich fachowców, a inwestorzy biją się o tereny inwestycyjne w Gorzowie słysząc, że Gorzów stawia na kształcenie armii masażystek, fizjoterapeutek i magistrów od uczenia fikołków.

Dodaj komentarz