Niespodzianka i konkurs na największe serce z wełny. Trwają przygotowania do 25. finału WOŚP w Gorzowie

17:00

2 stycznia 2017

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

Trzy sztaby, blisko pół tysiąca wolontariuszy, ciekawe licytacje, występy lokalnych zespołów. Tak ma wyglądać 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie.

Szefowa największego w naszym mieście sztabu w Klubie U Szefa, Marta Ciećwierz, zapowiada również niespodziankę dla mieszkańców, ale na razie nie chce zdradzać szczegółów:

25. finałowi WOŚP będzie towarzyszył również konkurs na największe serce zrobione z wełny. To wyzwanie, które dwa gorzowskie sztaby rzuciły innym sztabom na całym świecie:

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 15 stycznia. W tym roku orkiestra zagra dla  ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Jedna myśl na temat “Niespodzianka i konkurs na największe serce z wełny. Trwają przygotowania do 25. finału WOŚP w Gorzowie”

  1. Bardzo mało zbiorą jako że nie jest przy nova organizowane. W centrum handlowym chodzili i zbierali a pod katedrą jest mało miejsca.

Dodaj komentarz