Plan naprawczy wiceprezydent Surmacz

14:51

5 grudnia 2017

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.fm. Tel. 95 725 82 61.

Szybsze ogłaszanie przetargów, pierwszeństwo dla tych związanych z inwestycjami i sprawniejsza realizacja inwestycji budżetu obywatelskiego – to najważniejsze założenia planu naprawczego miasta, który ma realizować nowa wiceprezydent ds. gospodarki.

Agnieszka Surmacz mówi, że procedury planu są juz wcielane w życie:

Plan naprawczy zakłada także taką organizację pracy urzędu, by przetargi inwestycyjne traktowane były priorytetowo:

Wiceprezydent Surmacz nie boi się zarzutów, że ma naprawiać teraz to, co sama jako dyrektor wydziału inwestycji przygotowywała. – Nie wszystkie inwestycje poszły tak jak powinny, ale były i zadania wykonane wzorcowo – mówi Agnieszka Surmacz:

Największym wyzwaniem, jakie stawia przed sobą nowa wiceprezydent, to podpisanie umowy na remont ulicy Kostrzyńskiej.

24 myśli na temat “Plan naprawczy wiceprezydent Surmacz”

 1. już tyle powstało opinii , komentarzy na temat Kostrzyńskiej, że powstało by wielkie dzieło po prostu bezceler . Teraz już musi się udać chociaż trzeba zapłacić dużo więcej , i laury zbierze pani wiceprezydent i oczywiście będzie wychwalana ponad wszystko, pewnie ktoś nawalił w sprawie Kostrzyńskiej , nie zrozumiałe jest to jeśli ta pani była dyrektorem działu Inwestycji to jak to ? nie wiedziała co się dzieje , musiała znać sprawy na bieżąco

 2. Już dawno tak się nie ubawiłem:-)
  Gdzie ta przedziwina Pani była do tej pory?

 3. „Wiceprezydent Surmacz nie boi się zarzutów, że ma naprawiać teraz to, co sama jako dyrektor wydziału inwestycji przygotowywała. – Nie wszystkie inwestycje poszły tak jak powinny, ale były i zadania wykonane wzorcowo – mówi Agnieszka Surmacz:”

  ===============================================================================
  Jak latwo zostać osłem
  czego ma się bać z pisowskim nazwiskiem?

 4. czy ktoś (nie tylko z RG) ma odwagę, powiedzieć coś na temat pokrewieństwa tej pani (Agnieszki) i tego pana Marka ————– Surmacz ???

 5. 1. BO to pieniądze wywalone w błoto. W takiej formule.
  2. Szybciej nie znaczy lepiej.
  3. Ważne CO się robi a nie jak.

 6. @załamany – „czy ktoś (nie tylko z RG) ma odwagę, …”

  Wszyscy mają odwagę. Pan Pieńkowski wyjaśniał, że pani Agnieszka nie jest członkiem PiS. Pan Surmacz wyjaśniał, że nie jest to jego bliska rodzina, tylko jest to rodzina jego brata. Wiadomo przecież, że pan Marek Surmacz ma brata, Pisano o nim, gdyż był po trosze zamieszany w tą samą aferę w którą był zamieszany prezydent Tadeusz Jędrzejczak. Prezydent Jędrzejczak awansował panią Agnieszkę Surmacz na kierownicze stanowisko. Wtedy nikt nie pytał, którego Surmacza to jest rodzina, a teraz wszyscy mają odwagę? Załamać się można! Moim zdaniem teraz dla Gorzowian nie powinno być ważne czyja rodzina, aby tylko dała sobie radę. Magistrat przeładowany inwestycjami znalazł się na ostrym zakręcie. Należy pani Surmacz dać szansę i trzymać kciuki. Przyjdzie czas, aby po efektach pracy ocenić panią Surmacz, urzędniczkę magistratu kiedyś awansowaną przez prezydenta Jędrzejczaka, a obecnie awansowaną przez prezydenta Wójcickiego.

 7. Zatwardziały pisowiec nicelus poprze kazdego z pisu a wszystkich z innych opcji zelży wyzwie od komunistow.
  A ojciec jarka kim bym ze sybkom synekury zalatwial w filmie o dwoch co ukradli ksiezyc

 8. Do komentator.
  Jeżeli używasz obcych wyrazów to chociaż pisze je poprawnie.

 9. A ja się zgadzam z nicelusem. Trzeba dać tej Pani pole do popisu. Jeśli poprzednie wpadki były jej „zasługą”, ta prawda szybko wyjdzie na jaw. A wtedy przynajmniej nie będzie się chować za czyimś nazwiskiem, tylko nowe wtopy firmować swoim. Może się też okazać, że wreszcie coś się poprawi. Za co serdecznie trzymam kciuki, bo w czasie, kiedy mamy rynek inwestora, nie będzie to łatwa sprawa.A co do budżetu obywatelskiego – działa super i zgodnie z oczekiwaniami zaangażowanych w niego ludzi, którzy są na bieżąco konsultowani i sami się wypowiadają jak ma funkcjonować. A jak się komuś nie chce chodzić na spotkania dzielnicowe, czy brać udziału w pracach nad regulaminem BO (ostatnie zmiany mają dużo sensu) – niech nie marudzi.

 10. helller czy tam hitllllerek
  a wisz co to to IP?
  To taki mały mozolnie piszący debilek:-)

 11. Agnieszka jest żoną Marka bratanka. Wczoraj w programie „W tyle wizji”, który niemalże codziennie oglądam (od pn. do pt. o 21:50 na TVP Info) i serdecznie polecam, zaszła pomyłka, kiedy stwierdzono, że jest to żona brata Marka. Na tę okoliczność cytowano Radio Gorzów. :)

 12. Chodziło mi o rynek zleceniobiorcy, przepraszam za niedomówienie.

 13. Zbędne, nie wiele wnoszące, ogniwo, pod naciskiem, skapitulowało. Wójcicki nie miał wyjścia, inaczej poległ by z nim. Robotę trzeba wykonać i zawsze robią ją maluczcy …na razie. Wróżę dobrze Agnieszce Surmacz.

 14. trzymam kciuki za to , żeby plan z rozstrzyganiem przetargów na kolejny rok jeszcze w starym roku wszedł w życie

 15. Pisowski wiceprezydent trochę porządził i już trzeba olan naprawczy. A Co tą Polską?

 16. jak to co piskulson? Polska w ruinie i tak miało być zgodnie z obietnicami wyborczymi.skubańcy dotrzymują słowa.Rozwalą wszystko w trymiga .

 17. No KOŃ by się UŚMIAŁ ! Jak to jest ,że ,,PROGRAM NAPRAWCZY” pisze sobie TA SAMA osoba ,która była odpowiedzialna za te zadania? Przeciętny Jan Gorzowski o tym NIE WIE? Panie Wójcicki,Pani Surmacz NIE róbcie sobie JAJ z GORZOWIAN ! Teraz jest Boże Narodzenie ,a JAJA to na WIELKANOC ! Czy WAM tzw.władzo Gorzowa NIE JEST WSTYD?

 18. Czeski film. Pani Surmacz skopała inwestycje na Kostrzyńskiej, Walczaka, Warszawskiej i jeszcze dostała awans. Radziński się starał jak mógł, ale z pustego i Salomon nie naleje. A że miał swoje zdanie to musiał odejść

  Wójt pluje w twarz Gorzowianom, uważa ich za durniów (patrząc jak wszystko uchodzi mu na sucho to może i ma rację).

 19. Wystarczy, żeby służby zbadały finansowanie bojówek ludzi od karier i sprawdziły skąd płynie im kasa i za co. Wszystko się wtedy wyjaśni i z czyjego budżetu podjadają.

 20. Pani Prezydent, dlaczego przy remoncie skrzyżowania Paderewskiego _Narutowicza nie widać, aby wykonywano na przejściach dla pieszych łagodnego zjazdu z chodnika, aby osoby niepełnosprawne, szczególnie te na wózkach mogły bez przeszkód się poruszać.Przecież bariery architektoniczne miały być usuwane w GW sukcesywnie w miarę wykonywanych remontów dróg i chodników.

Dodaj komentarz