Prądu nadal nie mają mieszkańcy Krzywej w Gorzowie, podobnie w sześciu sąsiednich miejscowościach (aktualizacja)

12:08

8 października 2017

Anna Przybylak

Dziennikarka Radia Gorzów

Wojcieszyce, Janczewo, Brzozowiec, Zdroisko, Lubocież i Lipy – tych sześć podgorzowskich miejscowości nadal pozostaje od czwartkowego przejścia orkanu Ksawery bez prądu. W samym Gorzowie prądu nie mają mieszkańcy z ulicy Krzywej. Proszą nas o interwencję, bo nie mogą dodzwonić się na alarmowy numer 991 i uzyskać jakichkolwiek informacji.

Jak nas informuje Krzysztof Osiński, rzecznik prasowy oddziału dystrybucji ENEA Gorzów Wielkopolski, w sześciu podgorzowskich miejscowościach prąd powinien wrócić jeszcze dziś, natomiast co do ulicy Krzywej – sytuacja jest – jak usłyszeliśmy – diagnozowana.

Krzysztof Osiński przeprasza też wszystkich odbiorców za utrudnienia w uzyskiwaniu informacji pod numerem telefonu 991, bo jak mówi – sytuacja jest kryzysowa.

 

Dodajmy, że według ostatniego raportu Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, obecnie w województwie lubuskim bez energii elektrycznej pozostaje około 21 tysiące gospodarstw.

 

Aktualizacja:

Jak informuje Krzysztof Osiński, rzecznik prasowy oddziału dystrybucji ENEA Gorzów Wielkopolski, mieszkańcy z ulicy Krzywej od około godziny 13.00. już mają prąd.

2 myśli na temat “Prądu nadal nie mają mieszkańcy Krzywej w Gorzowie, podobnie w sześciu sąsiednich miejscowościach (aktualizacja)”

  1. W gm.Deszczno też nie wszyscy mamy prąd. Żenada i nikt z tym nic nie robi.

  2. Miejscowość Glinik kolonia,trzy domy nie mają prądu.Za tymi domami reszta ma.Brak odpowiedzi ze strony pogotowia energetycznego.Dziwne to jest,że reszta jest podłaczona,a nie są zerwane linie.

Dodaj komentarz