R. Anacki odszedł z partii Wolność

11:17

9 października 2017

Marcin Sasim

Robert Anacki odszedł z partii Wolność. Były już wiceszef ugrupowania mówił w Radiu Gorzów, że jego polityczne drogi rozminęły się z Januszem Korwinnem – Mikke:

Robert Anacki planuje już stworzenie kolejnego ugrupowania:

Do października 2016 roku partia Wolność działała pod nazwą KORWiN: Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja.

17 myśli na temat “R. Anacki odszedł z partii Wolność”

 1. Panie Annacki jesteś , byłeś i będziesz na marginesie życia politycznego. Obudź się .

 2. A ten koleś to niby kto?My mamy pracować i utrzymywać kolesia z naszych podatków? No bez jaj.

 3. Dobrze, że zmądrzał. Byle tylko się nie skumał z pijakami i nierobami z cośtam15

 4. Wiplerowski złog zawalił robotę, którą miał do wykonania i uciekł. Typowe.
  PS. Jak tam zaproszenie do Prezydenta, za które byłeś odpowiedzialny?

 5. Wodzu wiecznie zyl nie bedzie jest juz stary. Mozna bylo po nim odziedziczyc partie. Tylko co to za partia w ktorej liczy sie tylko wodz. A reszte przeorac. Brak szacunku dla nikogo. Korwin Mikke nie chce chyba nigdy dojsc do wladzy bo wie ze jest populista. I pasuje mu bycie na marginesie. Laski mlode podrywa robi im dzieci i pokazuje wszystkim jaki jest madry. Bawi sie staruszek za nasze. A jak powiesz mu ze kradnie to wyciaga palec i mowi oni kradna.

  Ma niby miliony ale w ziemi ktorej nie moze spieniezyc. Alimenty musi placic. I 60tysia na mc z unioparlamentu a tera emeryture wezmie.

  Ale walczy. Niby. Gadaniem. Moglby usiasc wygodnie i nic nie robic ale jezdzi.
  Lepper tez taki byl.

 6. A kogo to obchodzi? Facet nigdy nie był w polityce – nawet tej lokalnej – a krystalizuje się na polityczną persone i przedsiębiorcę, o którym nic nie wiadomo. Zapewne podklei się do Kukiz15 czy jak mu tam, a swój akces będzie argumentował walką z systemem i multikulturalizmem politycznym członków tego ugrupowania. Tuż obok takich antysystemowców, jak Jaruś „zabiję was (uchodźcy) Porwich, Tomasz „nauczyciel historii” Możejko, czy inne przeterminowane politycznie osobowości.

 7. Jasne – scena konserwatywno-liberalna potrzebuje Anackiego. Ktoś pamięta jeszcze nazwiska BYŁYCH współpracowników Korwina MIkke? Ktoś pamięta o UPR? A podobno istnieją. Powodzenia

 8. A jeden ruski poseł pokazał, że ma taki sam tyłek jak pisowiec po wypięciu

 9. @y – W RP wszystkie partie mają charakter wodzowski: zniknął Tusk, PO leci na pysk; zniknie Kaczyński z PIS nie zostanie mokra plama. Z UPR i KNP zniknął JKM – gdzie są teraz te partyjki i te spierdoliny w nich, które płakały, że przez niego nie mogą niby dojść do władzy? Nie ma ich nawet w ciemnej d… a programu przecież nie zmieniły! A alimenty to chyba tobie tatuś nie płacił, stąd te debilizmy wyssane z brudnego palca o JKM, które wypisujesz biedaku (ty w ogóle wiesz w jakim wieku JKM ma dzieci?). I jeszcze nazwanie JKM „populistą”. Przydałaby ci się dobra chemioterapia…

 10. Anacki dołączy do Gowina nowego odłamu Pisu według ostrej wypowiedz JKM

 11. Dzisiaj Anacki zrobił sobie fotkę z Gowinem więc wszystko jasne

 12. Już kłamiesz jak PISowiec. I co z tym twoim ugrupowaniem ? Miało być twoje a jest Gowina. Dobrze będziesz wyglądać wśród tych innych kłamców z PISu.

 13. Osoba nafaszerowana GWnem i TFałszeNem ma wypaczone postrzeganie prawdy i kłamstwa…

 14. bonk napisał(a):
  19.10.2017 o 08:25

  Osoba nafaszerowana GWnem i TFałszeNem ma wypaczone postrzeganie prawdy i kłamstwa…
  ———————————
  syn ubeków dał głos.Za chwilę napisze,że to nie on.

Dodaj komentarz