Radio nie tylko do słuchania. Dobre wyniki www.radiogorzow.pl w 2016 roku

12:13

10 stycznia 2017

Redakcja Internetowa

Strona internetowa Radia Gorzów z wysoką oglądalnością w 2016 roku. Według danych pochodzących z systemu Google Analytics nasza witryna była wyświetlana ponad 1.800.000 razy przez ponad 200 tysięcy indywidualnych użytkowników.

Nasze wpisy czytają głównie internauci z Gorzowa, ale znaczące liczby odwiedzin pochodzą również z Warszawy, Poznania, Wrocławia, Szczecina i Zielonej Góry. 72 % naszych użytkowników, to osoby, które regularnie goszczą na stronie, a prawie 35 procent ruchu odbywa się za pomocą urządzeń mobilnych, smartfonów i tabletów.

www.radiogorzow.pl najczęściej oglądacie za pomocą przeglądarki Chrome, dalej Fire Fox i Internet Explorer. Dziękujemy za zainteresowanie radiowym portalem w sieci i zapraszamy na www.radiogorzow.pl.

3 myśli na temat “Radio nie tylko do słuchania. Dobre wyniki www.radiogorzow.pl w 2016 roku”

  1. No bo radio ma mało słuchalności ale stronę macie wypasioną bo to dziennik macie bardzo dużo artykułów i codziennie są sami celebryci

  2. a tego radia nie moge znaleźć na 95,6 FM może mam radio przestrojone nie wiem gdzie was tam znajduje ale jak kręce gałą to nieraz jesteście.
    a nieraz mi się mylicie z innym radiem

  3. Myślę, że Radio Gorzów ma dobrą słuchalność w mieście. Dla mnie radio Nr 1. Tak trzymać.

Dodaj komentarz