Rzecznik Funduszy Europejskich zaprasza mieszkańców do swojego biura w Gorzowie

15:10

10 stycznia 2018

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

W gorzowskiej delegaturze Urzędu Marszałkowskiego otwarte zostało biuro Rzecznika Funduszy Europejskich. Stanowisko pełni Radosław Wróblewski.

– Chcemy, żeby delegatura w Gorzowie dobrze służyła mieszkańcom – mówi marszałek województwa, Elżbieta Polak:

– Mieszkańcy mogą do mnie zgłaszać m.in. wszelkiego rodzaju trudności związane z realizacją unijnych projektów – mówi Radosław Wróblewski:

– Na stanowisku Rzecznika Funduszy Europejskich znalazła się odpowiednia osoba – przekonuje wiceprezydent Gorzowa, Radosław Sujak:

Delegatura Urzędu Marszałkowskiego w Gorzowie mieści się przy ulicy Mościckiego 6. Rzecznik Funduszy Europejskich przyjmuje w pokoju nr 2 w poniedziałki i piątki.  

4 myśli na temat “Rzecznik Funduszy Europejskich zaprasza mieszkańców do swojego biura w Gorzowie”

  1. @qqruq
    nie no, pewnie, lepiej żeby osoba która ma spiny z urzędem leciała do prawnika. płatnego. podobnie jak petenci rzecznika praw obywatelskich, rzecznika konsumentów czy innych instytucji tego typu.

  2. O proporcji przyznawanych funduszy świadczy to, że Rzecznik Funduszy Europejskich będzie pracował 2 dni w Gorzowie i 3 dni w Zielonej Górze.

  3. z tego co widać rzecznik nie będzie pracował, a urzędował, nicelus zawsze możesz napisać do rzecznika list polecony przez Szyszko, jako „córka leśnika” – co się napinasz

Dodaj komentarz