Słuchacz zgłasza potrzebę poprawek na skrzyżowaniu Czereśniowej i Bohaterów Lenino. Chodzi o lustro drogowe

14:00

6 lipca 2017

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

Niebezpiecznie na skrzyżowaniu ulic Czereśniowej i Bohaterów Lenino.

Jeden z naszych słuchaczy wskazuje, że lustro drogowe ustawione w tym miejscu nie zapewnia dostatecznej widoczności, co powoduje ryzyko wypadków i kolizji:

Po interwencji Radia Gorzów, uwagi zostały zgłoszone do wydziału inwestycji i remontów dróg. Mówi Ewa Sadowska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta:

Jeśli macie więcej podobnych uwag i spostrzeżeń, zgłaszajcie je za pośrednictwem naszej poczty głosowej pod numerem: 605 956 956.

Jedna myśl na temat “Słuchacz zgłasza potrzebę poprawek na skrzyżowaniu Czereśniowej i Bohaterów Lenino. Chodzi o lustro drogowe”

  1. To prawda. Od kiedy została wyremontowana ul. Czereśniowa i parking znajdujący się wzdłuż ulicy został przedłużony (często stoją na nim wysokie tiry), wyjazd z ul. Boh. Lenino stał się bardzo niebezpieczny. Lustro jest za małe, nieadekwatnie pokazuje odległość od jadącego Czereśniową samochodu, rano często jest zaparowane lub odbija się w nim słońce (wtedy kompletnie nic nie widać). Wg mnie parking powinien sięgać jak kiedyś do ul Kościuszki i wtedy lustro nie będzie potrzebne i wyjazd bezpieczny.

Dodaj komentarz