Sonda RG: Inwestycja w tramwaje najistotniejsza dla Gorzowa w 2017 roku

14:30

6 stycznia 2017

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

Która z inwestycji będzie w 2017 roku najistotniejsza dla Gorzowa? To pytanie zadaliśmy Wam w naszej cotygodniowej sondzie.

Możliwości odpowiedzi było kilka, a najwięcej – 32 % zebrała opcja inwestycji w tramwaje. Przebudowa ulicy Kostrzyńskiej zgromadziła 23 % głosów, a budowa drugiej nitki ul. Myśliborskiej uzyskała 16 % głosów. O najważniejsze inwestycje w bieżącym roku pytaliśmy również na ulicach Gorzowa:

Pełne wyniki sondy znajdziecie na naszej stronie www.radiogorzow.pl.

5 myśli na temat “Sonda RG: Inwestycja w tramwaje najistotniejsza dla Gorzowa w 2017 roku”

 1. No. też głosowałem na tramwaje.
  Z opinii ludzi wynika jak bardzo podatni są na wpływy mediów. Mało kto jeździ Kostrzyńską a wszyscy ją wskazują bo w mediach było głośno podobnie o helikopterach i radioterapii.
  A ze się czeka na zabieg 1,5 roku to nieważne bo tego w mediach nie było.

  To pokazuje jaką siłę macie oddziaływania na rozwój Gorzowa (lub jego brak).
  Co kształtują media to jest (lub nie jest jeżeli tego w mediach nie ma) realizowane.

  Ja np wskazuję że jest tylko 1 basen na 124 tysięczny Gorzów i nikt nie słucha jeszcze mnie hejtują. A jak redaktor by napisał. Hala bez basenu. To byłby oddźwięk głośny i by się echo rozniosło. Jak to hala bez basenu basen ważny hale są 2 (przy PWSZ i na Czereśniowej) Stadionu lekkoatletycznego nie ma – jest na Wyszyńskiego. A w jakim stanie jest stilonowski? Nie ma w mediach zdjęcia stilonowskiego widok z lotu ptaka to nie wiedza ludzie że jest potrzeba remontu a radni forsują boiska treningowe żeby jakiś sukcesik sobie przypisać i zostać wybranym na drugą kadencję.
  Tak to działa.
  Wpływy mediów są ogromne.

 2. Jaki 124 tysięczny Gorzów, tyle mieszkańców to było z 10 lat temu, obecnie zameldowanych w Gorzowie jest 119 tysięcy ludzi i stale liczba ludności maleje.

 3. Bo sie wynoszą na obrzeża do Chwalęcic itd.
  A Ukraińców napływa.

 4. Ludzi wszędzie maleje nie tylko w Gorzowie,a jak już to nie 1 basen tylko 2 bo jest jeszcze w Gracji i to lepszy niż na słowiance

Dodaj komentarz