Społeczna akcja pomocy dla Tomasza Golloba

14:34

11 października 2017

Anna Przybylak

Dziennikarka Radia Gorzów

Rusza społeczna akcja pomocy dla Tomasza Golloba zainicjowana przez PGE Ekstraligę i Polski Związek Motorowy. O wypadku żużlowego mistrza świata wie każdy fan czarnego sportu. Do tragicznego zdarzenia doszło pięć miesięcy temu podczas crossowego treningu. Od czasu wypadku Tomasz Gollob prowadzi codzienną bardzo ciężką walkę o powrót do zdrowia. Wszystko jednak kosztuje, stąd akcja PGE Ekstraligi i Polskiego Związku Motorowego. Uruchomiono już specjalne konto pomocowe. Gorzowscy kibice nie byliby oczywiście sobą, gdyby się do akcji nie przyłączyli. O tym – Grzegorz Szymański – prezes Stowarzyszenia Kibiców Stali Gorzów „Stalowcy”.

Oddanie Tomasza Golloba dla innych potrzebujących wspomina Krzysztof Orzeł – kierownik gorzowskiej drużyny. Teraz przyszedł czas na odwrócenie ról.

Dodajmy, że ekstraliga i PZM inaugurując akcję pomocową dla Tomasza Golloba przelały na utworzone konto po 50 tysięcy złotych.

8 myśli na temat “Społeczna akcja pomocy dla Tomasza Golloba”

  1. Z całym szacunkiem ale wydaje mi się, że jest wiele osób w podobnej sytuacji, które nie uzbierały milionów w trakcie trwania kariery i nie są w stanie prowadzić rehabilitacji. To chyba im bardziej pomogłoby wsparcie finansowe.

  2. Na oddziale rehabilitacji czy w tzw ZOLach leżą całe sale podobnych ludzi. Czym się różni człowiek od człowieka, żeby leczyć jednego lepiej? Zresztą wydaje mi się, że w tym przypadku pieniądze akurat są i to nie małe.

  3. Tyle milionów zarobił, a oni na niego kasę zbierają, śmiech na sali.

  4. Do piszących wyżej.
    Nikt Was do niczego nie zmusza .Każdy pomaga komu chce Ale tacy jak Wy pewnie pierwsi do krytyki ostatni do pomocy.

  5. Moim zdaniem pana Tomka wspierano bardzo mocno, żeby doszedł do miejsca, w którym teraz jest. Jest jeszcze wiele osób, którym pomoc jest bardziej potrzebna.

Dodaj komentarz