Stal przegrała jubileuszowe derby

21:26

15 sierpnia 2016

Konrad Marcinczak

Dziennikarz Radia Gorzów

44:46 Stal Gorzów przegrała mecz z Falubazem Zielona Góra w jubileuszowych 90. derbach Lubuskiego.

Punkty zdobywali:

Dla Stali: Bartosz Zmarzlik 11, Iversen 9, Przemysław Pawlicki 8, Matej Zagar 8, Krzysztof Kasprzak 4, Jepsen Jensen 2 i Adrian Cyfer 2.

Dla Falubazu: Jason Doyle 14, Dudek 13, Protasiewicz 13, Karpow 4, Pieszczek 2.

Już niebawem więcej szczegółów.

14 myśli na temat “Stal przegrała jubileuszowe derby”

 1. 44 – 46 patałachy ..oddać pieniądze stadion zaorać

 2. i co patałachy.. tyle milionów. Zmora frajerze… okradasz te miasto !
  pewnie za mało wydymałeś pieniędzy z miasta i zakazałeś swoim zdobywać dużo pkt bo Ci się budżet nie spina ?:D

  hahaha
  Nie cierpie Falubazu !! ale gratuluje im !!!

 3. Masa wspólnych treningów odbiła się czkawka. ..;-) Nie ma jak to olać kibiców i głównego pracodawcę przed meczem derbowym. . Ale trzeba przecież za parę złotych pojechać w Anglii Szwecji czy Danii. BTW. Czekam na kolejne siedem artykułów dot. SG.

 4. Dość żużla w Gorzowie! Przez żużel miasto traci miliony na naprawę np. chodników, niszczone są elewacje budynków, trwa wieczny konflikt z Zieloną Górą o wszystko, wybory przebiegają pod kątem zwolenników żużla.

 5. Jaka tu cisza:D gdzie ci gniewni kibice zoltego ortalionu :D?

 6. w tym roku SG powalczy chociaż o brąz. To i tak duży sukces

 7. Gdzie się podział redaktor żużlowy. Tyle pieśni przed derbami, a teraz cicho. ..Mam nadzieję, że nic się nie stało. …a spotkanie fajne było. Tylko Krzysiu coś słabo. Play offy zapowiadają się ciekawie

 8. Ciekawi mnie, czy redaktorzy są opłacani przez żużel ? Lekceważą głosy mieszkańców ignorując wiele trafnych uwag. Nie potrafią słuchać ludzi a narzucają im swoje widzenie rzeczywistości. Lawina artykułów na temat żużla np tego samego autora nie jest normalna. O czym świadczy ?
  Wszystko potrzebuje proporcji, żużel zastąpił szare komórki u wielu gorzowian.

 9. Radio Gorzów a gdzie ta LAWINA informacji i artykułów jeden za drugim ? A przed derbami to myślałem , ze wam komputery się pozacinały, bo tylko żużel i stal , stal i żużel….przez wszystkie odmiany i kilkanaście art. pod rząd ? A teraz CISZA ??? Acha, bo stal dostała po d….od Falubazu. Rozumiem.

 10. Co to za kombinacje robi Radio Gorzów z opiniami czy radni gorzowscy maja przyjmować za darmo zaproszenia na GP na żużlu !!! W Piątek było 85 % przeciw a dziś jest prawie po równo !!! Gdzie te badanie robiło RG u Sowy czy na może na meczu z Falubazem gdzie zresztą Stal dostała zasłużenie w czerep !!!

 11. No teraz bez owijania w bawełnę. Kiedyś była taka propagandowa audycja zwana „dziennik telewizyjny” Ktoś wymyślił na czołówkę ga.wno owijającą się w bawełnę.Dokładnie to samo mamy teraz w zielonogórskich mediach zwanych przez niektórych „Radio Gorzów”. Ani to radio ani Gorzów.To antygorzowskie pole do popisów zielonogórskich troli ,karłów politycznych i innego tego typu g.Wrzepiacie jakichś chory txt o Stali G.I co za chwilę?Stado troli z wsi zielonogórskiej wkleja „myśli”jaka to Stal złodziejska jest itpitd.Wyłączcie się raz na zawsze z internetu.To po pierwsze.Po drugie zrobimy wszystko,żeby Ta stacja nie miała prawa nadawania na terenie Gorzowa Wielkopolskiego.Zielonej mamy po dziurkę w d .Nie jest to żartobliwy wpis.

 12. @gorzowianie._pl: zalecam wizytę u lekarza….jestem gorzowianinem i uważam, że Stal to jest chory twór wykorzystujący finansowo nasze miasto. Jeżeli tego nie jesteś w stanie zaobserwować….to patrz początek mego posta…

Dodaj komentarz