T.Gierczak: Seniorzy najbardziej narażeni na manipulacje konsumenckie

10:21

5 grudnia 2017

Anna Przybylak

Dziennikarka Radia Gorzów

Gorzowscy seniorzy to ta grupa wiekowa, która jest najbardziej narażona na różnego rodzaju oszustwa i nieprawidłowości, do których dochodzi na rynku konsumenckim. Stąd to własnie te osoby w zdecydowanej większości proszą o pomoc w rozwiązaniu swoich problemów miejskiego rzecznika praw konsumenta. Jak mówi nasz poranny gość Tomasz Gierczak, warto zwłaszcza w okresie przedświątecznym być bardziej czujnym na różnego rodzaju handlowe manipulacje.

Aby seniorzy mieli jak największą wiedzę o tym, jak funkcjonują różnego rodzaju firmy proponujące zakupy np. produktów po promocyjnych cenach, organizowane są spotkania ze specjalistami. Taki cykl prowadzony jest np. ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dodajmy, że siedziba miejskiego rzecznika praw konsumenta w Gorzowie znajduje się przy ulicy Łokietka 22.

4 myśli na temat “T.Gierczak: Seniorzy najbardziej narażeni na manipulacje konsumenckie”

  1. Gwiazdy powiązane z polityką parały się tym zawodem w majestacie prawa wiec manipulacja po bandzie to nie problem bo znali reguły.

  2. gogle prawdę powie: „Vacuumstar Gorzów”

    gdzie są teraz?

  3. Każdy ma prawo się poprawić i pozostaje liczyć, że w spółce miejskiej osoby zarządzające nie mają już takiej „moralności”. W końcu manager z 25 letnim doświadczeniem zatrudniony przez innego topowego managera na cześć spółki miejskiej od prezentacji.

Dodaj komentarz