To jest już koniec! Tegoroczne Dni Gorzowa przeszły do historii

01:05

4 lipca 2016

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl

Koncert Mroza i efektowny pokaz sztucznych ogni zakończyły tegoroczne Dni Gorzowa.

Prezydent miasta nie ukrywał zadowolenia z przebiegu imprezy, choć zaznaczył, że pogoda mogła być nieco łaskawsza. – Dni Gorzowa jednoczą mieszkańców – powiedział Jacek Wójcicki:

O ocenę tegorocznych Dni Gorzowa poprosiliśmy również mieszkańców:

Prezydent zapowiedział już, że kolejna impreza na błoniach nadwarciańskich odbędzie się w ostatni weekend sierpnia i będzie to „Zakończenie lata”.

 

8 myśli na temat “To jest już koniec! Tegoroczne Dni Gorzowa przeszły do historii”

  1. Tandeta jak na wiejskim festynie – to ma być impreza rozsławiająca miasto? Szkoda pieniędzy na taką szmirę. Miałem gości z Wrocławia i robili uprzejme miny obserwując to żenujące widowisko, a ja nie wiedziałem gdzie uciec wzrokiem. Wstyd!

  2. Masz rację….imprezka w sam raz na małe miasteczko a nie stolice województwa:(

  3. jak jej pomyslodawca jest kurczakowy plastus co lubi disco polo zagryzac sernikiem to jak moglo byc inaczej…ty „mieszkaniec” moim nickiem sie nie posluguj…co to za goscie co z wroclawia do gorzowa na festyn przyjeżdzaja ..moze sloiki z bolemina

  4. Impreza jak impreza, jednym się podoba innym mniej……ale szkoda pieniędzy na wynajmowanie sceny, gdy mamy piękny amfiteatr, którego pani dyrektor MCK nie potrafi użytkować. Pod sceną nie było gdzie usiąść (trawa mokra po deszczu), ryk silników zagłuszał muzykę (albo odwrotnie), jedzenie niemiłosiernie drogie, itp. Koncerty dobre, ale zawodowi animatorzy gorzowskiej kultury mało się wysilili.

  5. Czytając Twoje wypociny to mam wrażenie, że mało rzeczy jest byłoby w stanie Ciebie zadowolić. Szkoda tylko, że oprowadzałeś znajomych z Wrocławia po Wieprzycach czy os. Słonecznym. Byłem na Dniach Gorzowa na bulwarze i przyznam się, że każdy kto tylko by chciał znalazłby coś dla siebie poprzez Disco Polo kończąc na muzyce klasycznej. Ale jeżeli ktoś tylko chce hejtować to cóż poradzić. Poziom dyskusji wyznaczają forumowicze pisząć merytorycznie o wydarzeniach a nie lakoniczne negatywne komentarze typu. małomiasteczkowa imprezka. Przypomnę to jest święto wszystkich gorzowian i każdy znajdzie tam coś dla siebie. pozdrawiam

  6. Wpis tuż przed 15, czyli tuż przed wyjściem z urzędniczego grajdolka. Jeszcze pewnie zdążyłem się pochwalić pryncypalowi przed wyjściem, że zdobyles kolejne punkty w rywalizacji o brązowy język. Tego rodzaju sweet wpisikami nie zmienisz zdania większości gorzowian, którzy się wstydzą za ten wiejski odpust…

  7. „zdania większości gorzowian”.. A jak przeprowadziłeś takowe badanie?

  8. Najlepsze impreza w ostatniej dekadzie, a do pesymistow napiszę tyle że to jest taka polska przypadłość, osoby takie ciągle narzekają a do życia sami nic nie wnoszą. Pewnie wyjście z taką osobą wieje z daleka nuda!

Dodaj komentarz