W gorzowskim szpitalu działa już kolejkomat w rejestracji głównej

16:58

14 listopada 2017

Marcin Sasim

Gorzowski szpital uruchomił kolejkomat w rejestracji głównej. Lecznica liczy, że to rozwiąże problem kolejek. Podobne urządzenie działa już w Izbie Przyjęć Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Od teraz każdy Pacjent, który chce zapisać się do konkretnej przyszpitalnej poradni pobiera bilet ze swoim numerem, numerem okienka w rejestracji oraz informację o liczbie osób czekających przed nim. W hallu głównym został też zamontowany monitor, na którym pojawiają się numery wzywanych biletów.

– Teraz już nikt nie powinien mieć wątpliwości kiedy jest jego kolejka –  mówi Jerzy Ostouch, prezes szpitala.

12 myśli na temat “W gorzowskim szpitalu działa już kolejkomat w rejestracji głównej”

 1. Panie Ostrouch kiedy zakupi pan nowe łóżka na stację dializ bo te połamane uszkadzają kręgosłupy pacjentom, którzy muszą leżeć na nich ponad cztery godziny przez co wydłuży się kolejka neurologa, po drugie kiedy zakupicie iluminatory do naczyń, pacjenci cierpią po wielokrotnym wkłuwaniu igły, niszczą się przetoki a wy przyznajecie sobie wysokie premie,

 2. ostrouch i surowiec robią wszystko aby pokazać cudenka pozatrudniali samych swoich /miernoty /
  takich szkodników jeszcze w szpitalu nie było . Same PO niedobitki których nigdzie nie chciano .Ale jescze troche i będzie bęc’
  Banda z PO

 3. ^^

  Gdyby nie „banda z PO” ten szpital stałby dzisiaj pusty i hulałby po jego niszczejących salach wiatr. Dzięki tej „bandzie z PO” najbardziej zadłużony szpital w kraju został oddłużony – dzięki czemu w ogóle jeszcze mamy w Gorzowie szpital. Mało tego, ta „banda z PO” prowadzi w gorzowskim szpitalu zakrojone na szeroką skalę inwestycje, dzięki czemu Gorzowianie zyskają dostęp do skuteczniejszych lub zupełnie nieobecnych do tej pory w Gorzowie metod diagnostycznych i terapeutycznych ( jak w przypadku radioterapii ).

 4. Na rezonans magnetyczny na pilne!!!!!! czeka się do końca roku a na zwykły termin na połowę przyszłego roku.Rezonans to jest badanie ostateczne.Czyli ostatecznie trzeba umierać.

 5. @Piotrek Dziękujemy PO za kompleksową obsługę i że nie hula wiatr i kolejki do diagnostyki.

 6. @ Tulon

  A gdzie na świecie kolejek nie ma ? Chyba tylko w prywatnych szpitalach i tam gdzie szpitala nie ma w ogóle ( większa część Azji i Afryki ).

 7. @ Piotrek – „Gdyby nie „banda z PO” ten szpital stałby dzisiaj pusty i hulałby po jego niszczejących salach wiatr.”

  Rząd PO dał na oddłużenie szpitala ok. 100 mln gdyż musiał. Taki miał konstytucyjny obowiązek. Posiadaczom automatów do gier hazardowych dał 5 razy więcej, i to rocznie, choć nie musiał. Oszukującym na podatku VAT wypłacił 2.500 razy tyle, choć nawet nie powinien.

 8. nicelus napisał(a):
  15.11.2017 o 03:19 Tak działa psychol ! 03:19

 9. Haha. Kolejkomat.

  Ranny przyjezdza albo z zawalem a tu numerek i czeka.
  Albo 100latek i do kolejki po numerek.

 10. A na zabieg do lekarza i tak 1.5 roku kolejka bo brak lekarzy i za duzo osob łazi na emeryturze non stop do darmowej sluzby zdrowia bo sie nudzi.

 11. Gdybym mial miec robiona radioterapie w tym szpitalu to wolalbym jechac do Szczecina.

  To jest bardzo zly szpital oni fatalnie lecza.
  Wrecz zabijaja ludzi.

  Moge podac garsc przykladow

Dodaj komentarz